mycie_lazienki_czyszczenie_powierzchniPomimo pojawiania się na rynku coraz nowocześniejszych pralek automatycznych, dbanie o czystość i świeżość tkanin wcale nie jest prostym zadaniem. Musimy dostosować odpowiednie środki piorące, odplamiacze czy wybielacze do konkretnego rodzaju odzieży, zastosowanych materiałów i kolorów. A tak zróżnicowanych rzeczy w każdej szafie znajduje się naprawdę sporo. Część z nich jest mniej wymagająca, ale o niektóre fragmenty garderoby musimy zadbać szczególnie: prać w odpowiedniej temperaturze, nie dopuszczać do przebarwień i umiejętnie usuwać plamy.


Dostępne w tym dziale oryginalne produkty z Niemiec i innych krajów Europy Zachodniej pozwolą bezpiecznie wyczyścić nasze ubrania i inne tkaniny oraz nadać im piękny zapach. Z pomocą specjalnych środków pranie odzieży sportowej, odzieży i pościeli dla alergików, usuwanie trudnych plam czy wybielanie firan i bielizny nie będzie już problemem. Dla wygody i funkcjonalności prania produkty dostępne są w wielu formach, takich jak proszki, żele czy praktyczne kapsułki. Do poważniejszych zabrudzeń przydadzą się profesjonalne środki do usuwania plam z długopisów, rdzy, krwi i innego rodzaju substancji. Oczywiście znajdziesz tu także płyny i koncentraty do płukania dostępne w szerokiej gamie inspirujących zapachów. Pielęgnacja odzieży to nie tylko pranie i płukanie. Do tych podstawowych zabiegów powinniśmy wliczyć też takie działania, jak: suszenie, prasowanie, farbowanie czy impregnowanie tkanin i skór. Stosowanie odpowiednich środków ułatwi nam wykonywanie tych czynności, zabezpieczy ubrania i obuwie, uchroni przed zniszczeniem, nada miękkości, zapachu lub nowego koloru.


Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów do odzieży polecamy szczególnie chusteczki  do suszarki. Chusteczka wrzucona wraz z praniem do bębna suszarki elektrycznej nie tylko nada ubraniom miłego zapachu, a także je zmiękczy, oraz znane i cenione farby do tkanin Simplicol, które sprawią, że wyblakłe ubrania znów nabiorą intensywnych kolorów.


Aby prasowanie było łatwiejsze możemy użyć takich produktów, jak zapachowa woda do żelazka albo spray ułatwiający prasowanie. Te środki eliminują marszczenie materiału i sprawiają, że żelazko łatwiej się prowadzi.

Pranie, płukanie, odplamianie odzieży

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-18 z 58 pozycji

Aktywne filtry