Odplamiacze, odbarwiacze, wybielacze

Odplamiacze, odbarwiacze, wybielacze

mycie_lazienki_czyszczenie_powierzchniWywabianie trudnych plam z odzieży to spore wyzwanie. Chcąc usunąć plamy od rdzy, tuszu, potu, krwi, kawy czy z soku musimy sięgnąć po środek nie tylko skuteczny jeśli chodzi o konkretny rodzaj zabrudzeń, ale również bezpieczny dla tkaniny. Właśnie takie odplamiacze znajdują się w naszej ofercie - dedykowane określonym typom plam, jednocześnie s...

mycie_lazienki_czyszczenie_powierzchniWywabianie trudnych plam z odzieży to spore wyzwanie. Chcąc usunąć plamy od rdzy, tuszu, potu, krwi, kawy czy z soku musimy sięgnąć po środek nie tylko skuteczny jeśli chodzi o konkretny rodzaj zabrudzeń, ale również bezpieczny dla tkaniny. Właśnie takie odplamiacze znajdują się w naszej ofercie - dedykowane określonym typom plam, jednocześnie skuteczne i delikatne. 

Warto sięgnąć też po odbarwiacz lub chusteczki przeciw farbowaniu, które zabezpieczą odzież przed przypadkowym zabarwieniem podczas prania, wchłaniając rozpuszczone w wodzie barwniki.


Do wybielania firan i jasnej odzieży polecamy sprawdzone wybielacze w formie proszku, płynu, chusteczek wybielających i środków do bezpośredniego użycia.

Więcej

Odplamiacze, odbarwiacze, wybielacze Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów