Witamy w Drogerii Zagranicznej – internetowym sklepie z oryginalną chemią niemiecką, hiszpańską, włoską, a od niedawna również polską, zagranicznymi kosmetykami oraz środkami czystości do domu, firmy lub biura.

Jesteśmy marką obecną na polskim rynku od 2004 roku – dla nas to szmat czasu bogatego w doświadczenia i udane relacje z klientami, którzy od początku byli najważniejsi. Zaczynaliśmy w Poznaniu jako sklep stacjonarny – najpierw przy ulicy Smoluchowskiego, a następnie na Grunwaldzkiej. Przeniesienie naszych działań w obszar internetu oznaczało dla nas rozszerzenie sprzedaży na terytorium całej Polski i nie tylko, ale przede wszystkim możliwość stworzenia nowych, jeszcze lepszych standardów obsługi klienta, rozbudowy oferty i zaistnienia jako dynamicznie rozwijająca się drogeria online. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że staliśmy się prawdziwymi ekspertami w dostarczaniu do domów naszych klientów najwyższej klasy produktów – zawsze szybko, sprawnie i w korzystnych cenach.

Od początku naszej działalności przyświecała nam zasada, by nie chodzić na kompromisy i zawsze na pierwszym miejscu stawiać jakość i autentyczność asortymentu – jesteśmy jej wierni do dziś, co doceniają zadowoleni klienci.

Nic nie trafia do naszej oferty przypadkowo – osobiście wybieramy, specjalnie dla Was testujemy i sprowadzamy tylko to, co najlepsze. Od niedawna wzbogaciliśmy naszą ofertę o ekskluzywne kosmetyki hotelowe marki Prija, Ada i Anyah. Jako jedyni posiadamy całą gamę kosmetyków z żeń-szeniem Prija: Żel z Szamponem, Balsam do ciała, Odżywkę do włosów, Szampon z rukolą, Lotion do masażu, Mydło w płynie i Płyn do kąpieli. Znajdziecie tu również szeroki wybór chemii profesjonalnej z Niemiec, Hiszpanii i Szwecji. Marki Eilfix, Sucitesa, Swish, każda z nich ceniona przez fachowców. Z naszych polskich marek - Clinex. Zagraniczne unikatowe włoskie kosmetyki - Tesori d’Oriente, Felce Azzura czy Neutro Roberts. Emulsje i balsamy Alpenkräuter.

Dzięki tak szerokiej gamie wyselekcjonowanych produktów spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dla których – tak jak i dla nas liczy się .... Przede wszystkim jakość. Profesjonalnie i kompleksowo dbamy o Was i Wasze otoczenie – dla nas to prawdziwa przyjemność!

Zapraszamy na zakupy!