Odplamiacz, saszetka jednorazowa, do białych i kolorowych, Oxi wash intensiv - Heitmann, 50 g. do kolorowych,ubrań, odplamiacz
  • Odplamiacz, saszetka jednorazowa, do białych i kolorowych, Oxi wash intensiv - Heitmann, 50 g. do kolorowych,ubrań, odplamiacz

Odplamiacz, saszetka jednorazowa, do białych i kolorowych, Oxi wash intensiv - Heitmann, 50 g.

4,50 zł
Brutto

Odplamiacz w saszetce, do jednorazowego wykorzystania w pralce. Wykorzystuje aktywną formułę usuwania plam, do tkanin białych i kolorowych: Multi- odplamiająca i Anty-tłuszczowa formuła zwiększają wydajność każdego środka piorącego, usuwając brud i poszarzenia. 50 g.

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Heitmann, Oxi Wash Intensiv, odplamiacz do białych i kolorowych ubrań.

Odplamiacz w saszetce do jednorazowego wykorzystania w pralce. Wykorzystuje aktywną formułę usuwania plam, do tkanin białych i kolorowych: Multi- odplamiająca i Anty-tłuszczowa formuła zwiększają wydajność każdego środka piorącego, usuwając brud i poszarzenia. Dodany razem ze środkiem piorącym przynosi doskonałe rezultaty. Zintegrowana, aktywna ochrona kolorów zapobiega przy tym blaknięciu oryginalnych kolorów. Ochrona, przed zafarbowaniem, zapobiega przyjmowaniu przez bieliznę luźnych cząsteczek barwnika, brudu i zszarzeń. Pranie jest więc podwójnie zabezpieczone. Skuteczność i ochrona środowiska Aktywna ochrona koloru zapobiega blaknięciu oryginalnego koloru Zapobiega osadzaniu się uwolnionych podczas prania cząstek barwnika, brudu, poszarzeń z powrotem na prane tkaniny Do prania we wszystkich temperaturach.

Uwagi/Zagrożenia

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu / ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji tkanin znajdujących się na metce Składniki: 15-30% wybielacz na bazie tlenu, poniżej 5% tenzydy anionowe, poniżej 5% tenzydy niejonowe. Zawiera enzymy (Amylaza, lipaza, proteaza), optyczne wybielacze. Dodatkowo zawiera sodę, TAED, silikaty, polimerowe substancje aktywne i substancje pomocnicze.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany NIEMCY

Pojemność: 50 g.

23 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także