Akcesoria do sprzątania

Producenci

<
Akcesoria do sprzątania

wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieUtrzymanie domu w czystości to przede wszystkim korzystanie z odpowiednich detergentów. W tej grupie mamy środki do czyszczenia i konserwacji niemal każdej powierzchni i do wszelakiego zastosowania. Jednak oprócz całej gamy preparatów do sprzątania potrzebne są też różnego rodzaju akcesoria, bez których trudno wyobrazić sobie tę pracę. Wśród niezbędnych akcesoriów warto zaopatrzyć się w odpowiednie gąbki i ściereczki. Odnajdziemy tu produkty stworzone do określonych zadań, jak chociażby nie zostawiające smug ściereczki z microfibry do przecierania delikatnych powierzchni, gąbki do mycia naczyń czy druciak do szorowania przypalonej stali nierdzewnej. Dostępne produkty mogą być używane w domu oraz przemysłowo. A jeżeli charakter sprzątanych pomieszczeń wymaga ciągłego dbania o czystość i nie ma potrzeby korzystania z wymienionych produktów, to z pomocą przychodzą papierowe ręczniki i czyściwa w rolkach. To wygodne i ekonomiczne rozwiązanie.

Aby zadbać o skórę rąk podczas używania czasem drażniących lub żrących detergentów, musimy skorzystać z rękawiczek ochronnych. Te oprócz materiału wykonania dzielą się na jednorazowe i wielorazowego użytku. W zależności od prowadzonych prac, można ich używać naprzemiennie. Nasze dłonie z pewnością otrzymają odpowiednią ochronę.

Akcesoria do sprzątania Jest 11 produktów.

Podkategorie

  • Gąbki i ściereczki

    wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieKażde sprzątanie jest dużo bardziej skuteczne przy zastosowaniu odpowiednich środków oraz sprzętu czyszczącego. Różnego rodzaju gąbki, ściereczki zwykłe i z mikrofibry, ścierki w rolce, zmywaki lub druciaki dobieramy stosownie do czyszczonej powierzchni i użytych preparatów. Producenci, tacy jak Vieleda, Swiffer czy Stella zagwarantują, że użycie ich produktów zoptymalizuje naszą pracę i pozwoli uzyskać najlepszy efekt na czyszczonych powierzchniach.

  • Ręczniki papierowe

    wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieRęczniki papierowe i czyściwa można używać przy wielu okazjach. Są jednorazowe, wygodne w użyciu, wydajne i higieniczne. Przydają się w domu przy pracach kulinarnych, sprzątaniu, zmywaniu powierzchni, ale mają także zastosowanie w przemyśle. Celulozowe ręczniki dobrze wchłaniają substancje płynne, tłuszcz, brud, smary i oleje. W ofercie ręczniki do użytku domowego oraz czyściwa w dużych rolach do zakładów, warsztatów i firm.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów