Mokre, nawilżone, ściereczki, chusteczki do mycia powierzchni gładkich, Allzwecktucher Feucht - Denkmit, 50 szt
  • Mokre, nawilżone, ściereczki, chusteczki do mycia powierzchni gładkich, Allzwecktucher Feucht - Denkmit, 50 szt

Mokre, nawilżone, ściereczki, chusteczki do mycia powierzchni gładkich, Allzwecktucher Feucht - Denkmit, 50 szt

17,90 zł
Brutto

Doskonałej jakości, nawilżone chusteczki, ściereczki z mikrofibry.Promienna czystość i pielęgnacja całego domu. Higieniczna czystość  Idealny również w podróży, do przemycia otaczających nas przedmiotów. Czysty zapach świeżości. Zatwierdzone dermatologicznie. OBSZARY ZASTOSOWANIA: Nadaje się do wszystkich powierzchni gładkich i zmywalnych w całym domu.

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Denkmit, Allzwecktücher Feucht, Uniwersalne, nawilżone ściereczki, do różnych powierzchni gładkich w całym domu.

Jeżeli lubisz higieniczną czystość w całym domu, to te ściereczki są właśnie dla Ciebie. Idealne również w podróży. Zatwierdzone dermatologicznie. Wilgotne, uniwersalne ściereczki Denkmit o świeżym zapachu są idealne do szybkiego i łatwego czyszczenia. Dzięki skutecznej formule myjącej, gładkie, zmywalne powierzchnie są dokładnie czyszczone jednym ruchem - dla higienicznej czystości i świeżości.

WAŻNA UWAGA: Nie używać do higieny osobistej. Nie nakładać na rany lub podrażnioną skórę. Pierwsze chusteczki testowe pod kątem kompatybilności materiałowej w niewidocznym miejscu. Nie używaj wysuszonych ściereczek. Nie stosować na powierzchniach lakierowanych lub bardzo wrażliwych (np. Szkło akrylowe), polerowanym lub surowym drewnie, korku, tekstyliach, tapicerce lub dywanach. Nie używaj na powierzchniach wrażliwych na alkohol, takich jak ekrany LCD lub plazmowe. Produkt nie powinien być wystawiany na działanie wysokich temperatur. Nie wyrzucaj zużytych ręczników do toalety.

Otwórz pojedynczy dozownik ręczników i wyjmij ręcznik. Następnie ponownie szczelnie zamknij opakowanie. Ściereczka jest gotowa do użycia i można nią łatwo ręcznie wycierać wszelkie powierzchnie, w kuchni, łazience, toalecie itp. Po prostu wytrzyj i ciesz się czystością i zapachem. Jeśli jest mocno zabrudzony, wytrzyj go nową szmatką. Płukanie czystą wodą lub wycieranie do sucha nie jest konieczne. Zużyte ręczniki i puste opakowania wyrzucić razem z odpadami domowymi.

OBSZARY ZASTOSOWANIA: Nadaje się do gładkich i zmywalnych powierzchni.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany NIEMCY

Pojemność: 50 szt.

Denk Mit
3 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także