Mycie naczyń, produkty do zmywarki

Producenci

<
Mycie naczyń, produkty do zmywarki

wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieZmywanie naczyń jest codziennym obowiązkiem większości z nas. Dla niektórych oznacza to jedynie umycie kubka po porannej kawie, dla innych - długą walkę ze stertą brudnych talerzy i garnków. Jedni mają komfort użycia zmywarki do naczyń, a drudzy wykonują to ręcznie.
Do wszystkich zmagających się z tym zadaniem kierujemy ofertę środków do mycia naczyń.


Szeroki asortyment oryginalnych zagranicznych produktów obejmuje płyny, balsamy i koncentraty do ręcznego mycia naczyń w szerokim wyborze wariantów - tradycyjne, ekologiczne, hypoalergiczne i przeznaczone do wrażliwej skóry rąk, a także wszelkiego rodzaju środki do zmywarek domowych: tabletki, proszki, żele, nabłyszczacze, sól oraz preparaty do pielęgnacji i odświeżania urządzeń kuchennych. Nasza oferta obejmuje również profesjonalne środki przeznaczone do zmywarek przemysłowych i wyparzarek gastronomicznych.


Cenione marki, takie jak Eilfix, Dreft, Akuta, Claro czy Piatti są gwarancją najwyższej jakości i skuteczności, dzięki której Twoje naczynia zawsze będą lśnić idealną czystością. 

Mycie naczyń, produkty do zmywarki Jest 33 produktów.

Podkategorie

 • Nabłyszczacze, sól

  wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieMycie w zmywarce to nie tylko dobór odpowiednich środków czyszczących. Podstawowym elementem każdego zmywania jest także zadbanie o odpowiednią miękkość wody i nabłyszczenie każdej partii naczyń. Każde urządzenie trzeba uzupełnić w sól, której stężenie należy dobrać odpowiednio do twardości używanej wody. To sprawi, że na naczyniach i elementach zmywarki nie osadzi się kamień. Dodatkowo warto użyć nabłyszczacza, dzięki którym nasze naczynia nabiorą efektownego połysku.

 • Płyny do mycia naczyń

  wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianiePrzy ręcznym myciu naczyń ważny jest dobór odpowiednich środków. Nowoczesne płyny i koncentraty do mycia naczyń nie tylko muszą niezawodnie radzić sobie z usuwaniem tłuszczu, resztek jedzenia i przypaleń, ale także muszą być ekologiczne, ekonomiczne i bezpieczne dla naszych dłoni. Wśród wielu dostępnych produktów polecamy płyny o wielu ciekawych zapachach oraz dla osób z wrażliwą skórą dłoni.

 • Pielęgnacja i...

  wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieAby jak najdłużej cieszyć się sprawnością zmywarki i nie dopuścić do szybkiego popsucia lub zużycia niektórych części, musimy kilka razy w roku zatroszczyć się o jej wnętrze. Sprawdzone środki do pielęgnacji zmywarki używane regularnie usuną zalegający w rurach tłuszcz i brud, usuną zbędny kamień z grzałki oraz innych elementów, a także udrożnią filtry i kanaliki. To poprawi także sprawność mycia i wpłynie na zmniejszenie poboru prądu.

 • Tabletki, proszki i...

  wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianiePojawienie się zmywarek i coraz większa ich popularność przyczyniła się do komfortu mycia naczyń. Mycie w zmywarkach jest ekonomiczniejsze, bardziej dokładnie i czasem szybsze niż robienie tego samego ręcznie. Przy doborze odpowiednich środków, tabletek czy proszków umyte naczynia są higienicznie czyste, odpowiednio nabłyszczone i od razu gotowe do użycia. Oferujemy produkty do zmywarek domowych, jak i profesjonalne środki do zmywarek przemysłowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów