środki do sprzątania całego domuKażdy z nas lubi czuć się dobrze w swoim domu. Zarówno mała kawalerka, dwupokojowe mieszkanie czy olbrzymi apartament wymagają utrzymania porządku. Do czyszczenia wielu różnych domowych powierzchni, takich jak okna, meble, dywany i tapicerka, parkiety czy posadzki, przydadzą się wysokiej jakości sprawdzone detergenty. Mamy również tarasy, balkony, wjazdy do samochodów. Płytki zewnętrzne na których osadzają się glony, mech, zakwity.


Możemy tu wybierać spośród produktów przeznaczonych do mycia szyb, gdzie znajdziemy rewelacyjny środek do mycia szyb na sucho - Blink&Blank. Do brudnych dywanów przydadzą się, szampony do prania ręcznego i do odkurzaczów, a także odplamiacze i neutralizatory zapachów.


Podłogi, w zależności od ich typu, możemy regularnie pielęgnować środkami w większości produkcji włoskiej i niemieckiej. Znajdziemy tu płyny do parkietów i powierzchni drewnianych, konserwujące, antypoślizgowe lub z mydłem marsylskim. Do powierzchni zmywalnych, laminatu i kafelków polecamy koncentraty profesjonalne i do specjalnych zastosowań o wielu ciekawych zapachach. Oferujemy także preparaty w płynie i proszku do marmuru, granitu i kamienia. Do delikatniejszych powierzchni, takich jak meble, polecamy środki do ich pielęgnacji i ochrony, preparaty antystatyczne, nabłyszczające i z woskiem pszczelim.


Żeby czystym wnętrzom dodać jeszcze więcej świeżości, warto zadbać też o odpowiedni zapach. Szeroka gama odświeżaczy powietrza w sprayu, w żelu, specjalne zapachowe zawieszki, neutralizatory lub olejki zapachowe w kilkudziesięciu dostępnych zapachach zadowoli każde gusta. Niech Twój dom lśni czystością na co dzień!

Do całego domu wewnątrz i zewnątrz

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-18 z 50 pozycji

Aktywne filtry