Do kuchni i grilla

Producenci

<
Do kuchni i grilla

mycie_lazienki_czyszczenie_powierzchniCzysta kuchnia jest jednym z podstawowych warunków zadbanego domu. Na co dzień wiele osób właśnie spędza tutaj dużą część swego czasu, gotując, ciesząc się posiłkami i spotykając z rodziną przy wspólnym stole, a podczas domowych imprez to właśnie kuchnia bywa najpopularniejszym miejscem towarzyskich rozmów. Czystość w tym pomieszczeniu jest niezwykle ważna, zarówno jeśli chodzi o higienę przygotowywania posiłków, jak i ze względu na przyjemną atmosferę.


Tu z pomocą przychodzą sprawdzone środki do czyszczenia, dezynfekcji i odtłuszczania wszelkich powierzchni, mycia podłóg czy usuwania przypaleń. Specjalistyczne preparaty pozwolą szybko i bez wysiłku doczyścić przypaloną patelnię, umyć lodówkę i usunąć z niej nieprzyjemny zapach, sprawią że garnki ze stali nierdzewnej nabiorą połysku, a piekarnik będzie jak nowy. Jeśli szukasz sposobu na to, jak wyczyścić grilla, tutaj również znajdziesz wyjątkowo skuteczne środki na najtrudniejsze nawet zabrudzenia.


Z naszymi preparatami sprzątanie kuchni stanie się prostsze, bardziej higieniczne i przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Produkty profesjonalne firm takich, jak Eilfix, Sucitesa czy Ecolab dostępne są także w większych opakowaniach, przydatnych do zastosowań przemysłowych.


Zapraszamy też do kategorii mycia naczyń i produktów do zmywarki.

Do kuchni i grilla Jest 44 produktów.

Podkategorie

 • Czyszczenie stali...

  mycie_lazienki_czyszczenie_powierzchniPrawie każdy w swojej kuchni posiada rzeczy wykonane ze stali nierdzewnej. Najczęściej są to garnki, sztućce, kuchenki i zlewozmywaki. Uniwersalne środki do czyszczenia stali nierdzewnej i stali szlachetnej pozwolą odtłuścić, wyczyścić oraz wybielić przy jednym użyciu. Produkty są bezpieczne w stosowaniu, nie rysują czyszczonych powierzchni i nadają im odpowiedni połysk. Są wydajne i łatwe w użyciu.

 • Mycie i dezynfekcja...

  mycie_lazienki_czyszczenie_powierzchniPowierzchnie kuchenne, z racji częstego kontaktu z żywnością, powinny mieć zachowany najwyższy poziom higieny. Szereg środków do mycia i dezynfekcji pozwoli utrzymać czystość kuchennego blatu, zlewu, kuchenki oraz ich otoczenia. Produkty mogą być z powodzeniem stosowane w porządkach domowych, jak i w przemyśle gastronomicznym. W ofercie mamy też profesjonalne środki czystości dla gastronomii, które spełniają normy HACCP.

 • Odtłuszczanie powierzchni

  mycie_lazienki_czyszczenie_powierzchniSprzątanie każdej kuchni wiąże się z usuwaniem tłuszczu. Ten gromadzi się szczególnie na okapach, kuchenkach, w piekarnikach, w lodówkach i innych powierzchniach, kafelkach, fugach czy panelach podłogowych. Stosując sprawdzone odtłuszczacze profesjonalnych marek pozbywanie się tłustych zacieków i plam będzie łatwiejsze. Stary, zaschnięty tłuszcz też nie powinien być problemem. Niektóre odtłuszczacze zrobią to za nas - wystarczy tłustą powierzchnię popryskać detergentem, odczekać kilka minut i zetrzeć. Efekt gwarantowany!

 • Pielęgnacja sprzętu...

  mycie_lazienki_czyszczenie_powierzchni

 • Przypalenia, kuchenki,...

  mycie_lazienki_czyszczenie_powierzchniPrzypalenia - zaschnięte, spalone i często tłuste resztki jedzenia - są jednym z najbardziej uciążliwych problemów każdej kuchni. Usuwanie przypaleń z grilla czy kuchenki będzie łatwiejsze po zastosowaniu specjalistycznych produktów. Z ich pomocą łatwo można doczyścić wnętrze piekarnika, przypalone patelnie lub garnki. Środki te nadają się do czyszczenia powierzchni narażonych na działanie wysokiej temperatury, ale także blatów czy kafelków. Przy stosowaniu należy zachować szczególne środki ostrożności.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów