Do toalety i WC

Producenci

<
Do toalety i WC

wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieCzysta, lśniąca muszla klozetowa i unoszący się w toalecie przyjemny zapach to widoczny gołym okiem miernik higieny panującej w naszym domu. Najlepszy efekt, dający poczucie idealnej świeżości w połączeniu ze skuteczną dezynfekcją powierzchni, osiągnąć można tylko przy użyciu wysokiej klasy środków powierzchniowo czynnych, które będą w stanie poradzić sobie z szybko namnażającymi się bakteriami, brudem i kamieniem.


Nie zapominajmy także o tych miejscach, gdzie nasz wzrok nie sięga. Rury łazienkowe to przestrzeń szczególnie narażona na częste powstawanie zatorów z powodu spływających do odpływu włosów i osadów z mydła. W każdym domu powinien znaleźć się profesjonalny środek do udrażniania, który poradzi sobie z najbardziej uporczywymi przeszkodami.


Poniżej znajdą Państwo szeroki wybór najwyższej jakości importowanych preparatów do mycia i dezynfekcji sanitariatów oraz do usuwania rdzy i kamienia, środków do udrażniania rur oraz kostek i wkładów zapachowych do WC. Ponieważ wiemy, ze toaleta to wyjątkowo trudna do utrzymania w czystości przestrzeń, oferowanym przez nas środkom stawiamy poprzeczkę naprawdę wysoko!

Do toalety i WC Jest 36 produktów.

Podkategorie

 • Czyszczenie i...

  wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieBakterie E. coli, salmonelli i gronkowca złocistego, rotawirusy – między innymi tacy nieproszeni goście zasiedlać mogą powierzchnię muszli klozetowej, jeśli odpowiednio się o nią nie dba. Niestety, dotyczy to nie tylko toalet publicznych, ale także tych domowych – każdy z nas jest codziennie narażony na kontakt z groźnymi dla zdrowia mikrobami. Dobra wiadomość? Z pomocą dobrej jakości środków jesteśmy w stanie szybko i skutecznie pozbyć się brudu, zanieczyszczeń i szkodliwych drobnoustrojów z powierzchni sanitariatów.
  Nasz cel to higienicznie czysta toaleta. Najwyższej klasy płyny i żele do czyszczenia i dezynfekcji w szerokim wyborze wariantów wyeliminują większość groźnych bakterii i szpecących zanieczyszczeń bez wysiłku i szorowania.

 • Kostki i zawieszki...

  wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianiePrzyjemny zapach w toalecie to gwarancja dobrego pierwszego wrażenia jeśli chodzi o czystość w naszym domu. Odświeżacz powietrza to nie wszystko – musimy zadbać o higieniczną czystość toalety. Pomogą nam w tym wkłady i kostki toaletowe o wszechstronnym działaniu. Produkty z naszej oferty gwarantują, że każde spłukanie wody w WC to porcja świeżości oraz aktywizacja właściwości antybakteryjnych i przeciwdziałających osadzaniu się kamienia. Podstawa czystej toalety!

 • Odkamienianie WC

  wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieKamień i osady wapienne gromadzące się na powierzchni sanitariatów to prawdziwe utrapienie każdej osoby dbającej o dom. Systematyczne usuwanie nieestetycznej żółtawej warstwy, pojawiającej się na skutek działania twardej wody, stanowi prawdziwe wyzwanie, któremu od lat próbowano stawić czoła z pomocą domowych metod. Jednak nalotom pochodzenia mineralnego naprawdę skutecznie podołać mogą tylko profesjonalne środki. W naszej ofercie znajdują się te najskuteczniejsze - płyny usuwające kamień i rdzę sygnowane przez renomowanych producentów zagranicznych. Koniec z półśrodkami i nieefektywnym szorowaniem powierzchni – od teraz lśniąca, wolna od osadu toaleta będzie standardem!

 • Papier toaletowy,...

  wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianie

 • Udrażnianie rur

  wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieWłosy, osady z mydła i innych kosmetyków, pozostałości środków higienicznych – wszystko to powoduje zapychanie się rur, co skutkować może poważnymi nieprzyjemnościami. Nasze preparaty do udrażniania pozwolą pozbyć się przeszkód utrudniających swobodny przepływ wody w rurach bez konieczności przeprowadzania prac hydraulicznych, a używane regularnie stanowić będą znakomity środek zapobiegawczy przeciwko tego typu incydentom.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów