wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieCzysta, lśniąca muszla klozetowa i unoszący się w toalecie przyjemny zapach to widoczny gołym okiem miernik higieny panującej w naszym domu. Najlepszy efekt, dający poczucie idealnej świeżości w połączeniu ze skuteczną dezynfekcją powierzchni, osiągnąć można tylko przy użyciu wysokiej klasy środków powierzchniowo czynnych, które będą w stanie poradzić sobie z szybko namnażającymi się bakteriami, brudem i kamieniem.


Nie zapominajmy także o tych miejscach, gdzie nasz wzrok nie sięga. Rury łazienkowe to przestrzeń szczególnie narażona na częste powstawanie zatorów z powodu spływających do odpływu włosów i osadów z mydła. W każdym domu powinien znaleźć się profesjonalny środek do udrażniania, który poradzi sobie z najbardziej uporczywymi przeszkodami.


Poniżej znajdą Państwo szeroki wybór najwyższej jakości importowanych preparatów do mycia i dezynfekcji sanitariatów oraz do usuwania rdzy i kamienia, środków do udrażniania rur oraz kostek i wkładów zapachowych do WC. Ponieważ wiemy, ze toaleta to wyjątkowo trudna do utrzymania w czystości przestrzeń, oferowanym przez nas środkom stawiamy poprzeczkę naprawdę wysoko!

Do toalety i WC

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-18 z 23 pozycji

Aktywne filtry