Czyszczenie i dezynfekcja WC

Czyszczenie i dezynfekcja WC

wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieBakterie E. coli, salmonelli i gronkowca złocistego, rotawirusy – między innymi tacy nieproszeni goście zasiedlać mogą powierzchnię muszli klozetowej, jeśli odpowiednio się o nią nie dba. Niestety, dotyczy to nie tylko toalet publicznych, ale także tych domowych – każdy z nas jest codziennie narażony na kontakt z groźnymi dla zdrowia mikrobami. ...

wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieBakterie E. coli, salmonelli i gronkowca złocistego, rotawirusy – między innymi tacy nieproszeni goście zasiedlać mogą powierzchnię muszli klozetowej, jeśli odpowiednio się o nią nie dba. Niestety, dotyczy to nie tylko toalet publicznych, ale także tych domowych – każdy z nas jest codziennie narażony na kontakt z groźnymi dla zdrowia mikrobami. Dobra wiadomość? Z pomocą dobrej jakości środków jesteśmy w stanie szybko i skutecznie pozbyć się brudu, zanieczyszczeń i szkodliwych drobnoustrojów z powierzchni sanitariatów.
Nasz cel to higienicznie czysta toaleta. Najwyższej klasy płyny i żele do czyszczenia i dezynfekcji w szerokim wyborze wariantów wyeliminują większość groźnych bakterii i szpecących zanieczyszczeń bez wysiłku i szorowania.

Więcej

Czyszczenie i dezynfekcja WC Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów