Nawilżone, mokre ściereczki, zapach granat z jabłkiem, do całego domu, Allzwecktucher Feucht, Granat-Apfel - Denkmit, 50 szt

15,90 zł
Brutto

Jeżeli lubisz zapach owoców i higieniczną czystość w całym domu, to te ściereczki są właśnie dla Ciebie. Powalający zapach jabłko z granatem, w limitowanej edycji. Idealny również do podróży. 50 szt

Ilość
Wysyłka towaru za granicę?
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Denkmit, Feuchte Allzwecktücher Granatapfl, Uniwersalne, nawilżone ściereczki, jabłko z granatem, do różnych powierzchni w całym domu.

Jeżeli lubisz zapach owoców i higieniczną czystość w całym domu, to te ściereczki są właśnie dla Ciebie. Powalający zapach Granata i Jabłka w limitowanej edycji zapachowej. Idealny również do podróży. Zatwierdzone dermatologicznie. Wilgotne, uniwersalne ściereczki Denkmit o świeżym zapachu są idealne do szybkiego i łatwego czyszczenia. Dzięki skutecznej formule myjącej, zmywalne powierzchnie są dokładnie czyszczone jednym ruchem - dla higienicznej czystości i świeżości.

Otwórz pojedynczy dozownik ściereczek i wyjmij ręcznik. Następnie ponownie szczelnie zamknij opakowanie. Ściereczka jest gotowa do użycia i można nią łatwo ręcznie wycierać wszelkie powierzchnie, w kuchni, łazience, toalecie itp. Po prostu wytrzyj i ciesz się czystością i zapachem. Jeśli jest mocno zabrudzony, wytrzyj go nową szmatką. Płukanie czystą wodą lub wycieranie do sucha nie jest konieczne. Zużyte ręczniki i puste opakowania wyrzucić razem z odpadami domowymi. OBSZARY ZASTOSOWANIA: Nadaje się do gładkich i zmywalnych powierzchni.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany NIEMCY

Pojemność: 50 szt.

Denk Mit
9 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także