Do łazienki

Producenci

<
Do łazienki

mycie_lazienki_czyszczenie_powierzchniŁazienka to coś więcej niż pomieszczenie służące codziennym czynnościom higienicznym. To także przestrzeń relaksu, wyciszenia, chwil tylko dla siebie. Staramy się, by miejsce to było jak najbardziej przyjazne, kojarzące się ze spokojem i odprężeniem. Piękne kafelki, komfortowa wanna czy kabina prysznicowa, miłe dla oka dodatki – to ważne elementy, ale podstawowym warunkiem przyjemnego użytkowania łazienki jest jej idealna czystość.


W naszej ofercie znajdziesz wszystko co potrzebne, by łazienka zalśniła. Nowoczesne i unikatowe środki do czyszczenia powierzchni łazienkowych: glazury, ceramiki, armatury, i luster oraz specjalne preparaty do mycia kabin prysznicowych, pozwolą w łatwy sposób usunąć najbardziej uporczywe osady z mydła i inne zabrudzenia, tak łatwo nawarstwiające się w domowych łazienkach. Na problemy większego kalibru, takie jak osadzający się kamień, rdza, pleśń i grzyby, proponujemy Państwu specjalistyczne preparaty o wyjątkowej sile działania, ukierunkowanej na walkę z najbardziej specyficznymi zanieczyszczeniami.


Dopełnieniem efektu higienicznie czystej, lśniącej i schludnej łazienki będzie unoszący się w powietrzu subtelny zapach. Nasze odświeżacze powietrza w wersji klasycznej lub elektrycznej sprawią, że zwyczajne pomieszczenie zamieni się w oazę świeżości, w której po prostu chce się przebywać.

Do łazienki Jest 36 produktów.

Podkategorie

  • Dezynfekcja, usuwanie...

    wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieGama produktów do zadań specjalnych: broń przeciwko osadzającymi się na fugach, powierzchniach kabin prysznicowych i w rozmaitych zakamarkach warstwom pleśni i grzyba oraz bakteriom, które wyjątkowo chętnie wybierają wilgotne i ciepłe środowisko łazienki. Szpecące wnętrze i groźne dla naszego zdrowia naloty zlikwidujemy tylko z pomocą środków profesjonalnych, bazujących na nowoczesnych recepturach zdolnych poradzić sobie z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami o charakterze organicznym.

  • Mycie i pielęgnacja...

    czym_myc_cala_lazienkeCzysta łazienka to przede wszystkim czyste powierzchnie sanitariatów i armatury. Dawniej oznaczało to częste, żmudne i męczące szorowanie, którego rezultat niestety bywał nietrwały. Dziś sprzątanie łazienki jest o wiele lżejsze i bardziej efektywne, a to dzięki szerokiemu repertuarowi profesjonalnych środków do mycia i konserwacji ceramiki, glazury, szkła, tworzyw sztucznych i innych powierzchni łazienkowych. Nowoczesne preparaty: płyny, mleczka, pianki i żele dokładnie rozpuszczają i usuwają wszelkiego rodzaju brud, osady z mydła, osady wapienne, a także dezynfekują i nabłyszczają, sprawiając, że wanna, kabina prysznicowa, umywalka i inne sanitariaty pozostają czyste i pachnące na dłużej.

  • Usuwanie kamienia i rdzy

    wc_toaleta_czyszczenie_odkamienianieKamień osadzający się na powierzchniach wanien, umywalek czy baterii to problem znany większości z nas, zwłaszcza, gdy woda w naszych kranach charakteryzuje się wysokim stopniem twardości. Wiele osób zmaga się też z nieestetycznymi rdzawymi zaciekami na kafelkach czy innymi trudnymi do usunięcia nalotami, które bardzo szpecą łazienkę. Rozwiązaniem w przypadku tego typu problemów są specjalistyczne środki o silnym i ukierunkowanym działaniu. Oferujemy Państwu odkamieniacze renomowanych zagranicznych marek, szybko i skutecznie rozprawiające się z osadami mineralnymi i rdzą. Rezultat? Gładkie, lśniące i czyste powierzchnie, nawet tych mających lata świetności za sobą.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów