mycie_lazienki_czyszczenie_powierzchniŁazienka to coś więcej niż pomieszczenie służące codziennym czynnościom higienicznym. To także przestrzeń relaksu, wyciszenia, chwil tylko dla siebie. Staramy się, by miejsce to było jak najbardziej przyjazne, kojarzące się ze spokojem i odprężeniem. Piękne kafelki, komfortowa wanna czy kabina prysznicowa, miłe dla oka dodatki – to ważne elementy, ale podstawowym warunkiem przyjemnego użytkowania łazienki jest jej idealna czystość.


W naszej ofercie znajdziesz wszystko co potrzebne, by łazienka zalśniła. Nowoczesne i unikatowe środki do czyszczenia powierzchni łazienkowych: glazury, ceramiki, armatury, i luster oraz specjalne preparaty do mycia kabin prysznicowych, pozwolą w łatwy sposób usunąć najbardziej uporczywe osady z mydła i inne zabrudzenia, tak łatwo nawarstwiające się w domowych łazienkach. Na problemy większego kalibru, takie jak osadzający się kamień, rdza, pleśń i grzyby, proponujemy Państwu specjalistyczne preparaty o wyjątkowej sile działania, ukierunkowanej na walkę z najbardziej specyficznymi zanieczyszczeniami.


Dopełnieniem efektu higienicznie czystej, lśniącej i schludnej łazienki będzie unoszący się w powietrzu subtelny zapach. Nasze odświeżacze powietrza w wersji klasycznej lub elektrycznej sprawią, że zwyczajne pomieszczenie zamieni się w oazę świeżości, w której po prostu chce się przebywać.

Do łazienki

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-18 z 24 pozycji

Aktywne filtry