Kogut, odplamiacz, na krew, sgrassatore, do kuchni, mydło marsylskie, lavenda - Chanteclair,
  • Kogut, odplamiacz, na krew, sgrassatore, do kuchni, mydło marsylskie, lavenda - Chanteclair,

Kogut, Odtłuszczacz, silny do powierzchni, odplamiacz, na krew, sgrassatore, do kuchni, lawenda - Chanteclair, 600 ml

17,50 zł
Brutto

Kogut, Najlepszy na świecie, odtłuszczacz, o zapachu, mydła marsylskiego, a zarazem najbardziej rozpoznawalny produkt, marki Chanteclair - Sgrassatore Universale. Reaguje skutecznie przeciwko wszystkim tłustych plam, krwi, brudu, itp. 600 ml

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

KOGUT, CHANTECLAIR, SGRASSATORE, UNIVERSALE, SILNY ODTŁUSZCZACZ, ODPLAMIACZ, ZAPACH MARSYLSKI

Czym usunąć plamy z krwi? JAK TO CZYM? KOGUTEM.

Może być bezpiecznie używany, do odplamiania zatłuszczonych ubrań. Najlepszy na świecie odtłuszczacz, a zarazem najbardziej rozpoznawalny produkt marki Chanteclair - Sgrassatore Universale. Reaguje skutecznie, przeciwko wszystkim typom tłuszczu i tłustych plam, doczyści białe obuwie, podeszwy w białym kolorze,, plamy na ścianie, plamy na ręcznikach po kosmetykach, typu fluid, itd.

Nadaje się do spryskania kołnierzyków czy rękawów przed praniem. Radzi sobie również z plamami potu, wystarczy spryskać i pocierać, czynność powtarzać aż do widocznego efektu, przy użyciu detergentu możemy dokończyć rozpoczętą czynność. Poczuj nowy zapach czystości. Rozprawia się skutecznie z tłuszczami pochodzenia mineralnego (olej samochodowy), więc jest idealny do czyszczenia powierzchni, takich jak felgi, motocykle i rowery itp. Tłuszcze pochodzenia zwierzęcego nie mają szans, idealny do czyszczenia: krajalnic, blatów kuchennych, okapów, piekarników, kuchenek, mikrofalówek itp.

Olbrzymia ilość zastosowań Sgrassatore Universale, pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu i pieniędzy, a to właśnie to jest powodem dlaczego jest to jeden z najlepszych produktów eksportowych z Włoch.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany WŁOCHY

Pojemność: 600 ml

Chanteclair
# KUC/ODT006
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także