Odplamiacz, neutralizator, w proszku, saszetka, do ubrań sportowych, dresów, usuwa zapach potu, Oxiwash Sport - Heitmann, 50 g.
  • Odplamiacz, neutralizator, w proszku, saszetka, do ubrań sportowych, dresów, usuwa zapach potu, Oxiwash Sport - Heitmann, 50 g.

Odplamiacz, neutralizator, w proszku, saszetka, do ubrań sportowych, dresów, usuwa zapach potu, Oxiwash Sport - Heitmann, 50 g.

4,90 zł
Brutto

Oxi Wash Sport, został stworzony specjalnie do ubrań sportowych i sportowo- funkcjonalnych. Pakowany w saszetkę do jednorazowego użycia. Dodatek do prania razem z detergentem piorącym. Specjalna formuła deo-enzymów usuwa gruntownie zapachy z przepoconych ubrań sportowych, dresów. 50 g

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Heitmann, Oxi Wash Sport, odplamiacz, odświeżacz,  w proszku do ubrań sportowych.

Oxi Wash Sport został stworzony specjalnie do ubrań sportowych i sportowo- funkcjonalnych. Pakowany w saszetkę do jednorazowego użycia. Dodatek do prania razem z detergentem piorącym. Specjalna formuła deo-enzymów usuwa gruntownie zapachy potu z przepoconych ubrań sportowych, dresów. Oxi Wash Sport wzmacnia siłę prania, dezodoruje i troszczy się o odczuwalnie dłuższą świeżość. Zalety produktu: bardzo łatwy w stosowaniu, skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, delikatnie i trwale dezodoruje i zwiększa siłę prania. Zastosowanie: Przeznaczony do odświeżania ubrań sportowych i outdoorowych każdego rodzaju. Wsypać zawartość torebki razem ze środkiem piorącym do pralki. Prosimy o przestrzeganie wskazówek producenta dotyczących pielęgnacji.

Produkt oryginalnie zapakowany. Niemcy

Pojemność: 50 g.

12 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także