Odbarwiacz mocny do białych i jasnych tkanin, niemiecki - Brauns-Heitmann, 250 g.
  • Odbarwiacz mocny do białych i jasnych tkanin, niemiecki - Brauns-Heitmann, 250 g.

Odbarwiacz, mocny do białych, jasnych, tkanin, niemiecki - Heitmann, 250 g.

14,90 zł
Brutto

Silny, niemiecki środek odbarwiający do zafarbowanych białych ubrań podczas prania. Odbarwiacz w proszku przywraca również zszarzałym tkaninom olśniewającą biel. 250 g.

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

HEITMANN ODBARWIACZ DO BIAŁYCH ZAFARBOWANYCH UBRAŃ, EXTRA ODBARWIAJĄCA MOC

Niezwykły odbarwiacz usuwający przebarwienia i zszarzenia z białych ubrań oraz delikatnych o trwałych kolorach. Przywraca biel. Należy jednak zawsze sprawdzić trwałość kolorów w niewidocznym miejscu. Przygotować roztwór 1/2 łyżeczki proszku rozpuścić w szklance gorącej wody i nawilżyć tkaninę, w takim miejscu żeby w razie odbarwienia nie była widoczna. Efekt powinien być już widoczny po ok. 15 min. Nie stosować odbarwiaczy na tkaninach syntetycznych, z indantronem oraz do przebarwień spowodowanych tym barwnikiem.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany NIEMCY

Pojemność: 250 g.

Sposób użycia: PRALKI 60-95°C do 3 kg bielizny: (tabelka wagi ubrań znajduje się na pudełku). Wybrać maksymalną temperaturę dopuszczoną na metce, wybrać i uruchomić program bez prania wstępnego. Po 15 minutach wsypać do szufladki i spłukać 2litrami wody. lub jeżeli to możliwe wsypać po ok.15 min bezpośrednio do bębna na pranie. Wyprać jak zawsze. WIADRO 30-60-95°C: Zawsze wybieraj maksymalnej dopuszczalnej temperatury,wystarcza na 1,5kg.ubrań. 6 l.wody rozpuścić proszek. Zamieszać drewnianą łyżką, włożyć materiał i najlepiej obciążyć żeby materiał był w całości zamoczony. W zależności od temp. wody przeprowadzać odbarwianie. w 30 ° C przez 24 godziny w temperaturze 60 ° C przez 10 min, w temp. 95 ° C przez 2 min. Sprawdzić przed wyjęciem i sprawdzić efekty odbarwienia,w razie potrzeby można lekko wydłużyć czas. Należy zwrócić uwagę na dopuszczalność temperatury na metce na ubraniu. Przed każdym odbarwianiem przeprowadzić test koloru w następujący sposób: rozpuścić 1 /2 łyżeczki proszku w szklance z gorącą wodą i zamoczyć na 15min. (w niewidocznym miejscu materiału), następnie osuszyć wilgotne miejsce i ocenić czy nie odbarwiło materiału.

# PRA/ODP011
10 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także