Trutest Pro Leather Cleaner 380, Ultimate Leather, preparat do mycia skóry naturalnej -
  • Trutest Pro Leather Cleaner 380, Ultimate Leather, preparat do mycia skóry naturalnej -

Trutest Pro Leather Cleaner 380, Ultimate Leather, preparat silnie skoncentrowany, do mycia skóry naturalnej -

89,90 zł
Brutto
Profesjonalny, super koncentrat, znany pod nazwą Trutest Pro Leather 380, alkaliczny, silnie pieniący, preparat myjący o delikatnym i świeżym zapach. Przeznaczony do czyszczenia elementów skórzanych, skórzanej tapicerki samochodowej i skórzanych obić meblowych o trwałych kolorach. 1 l.
Ilość

TRUTEST - ULTIMATE LEATHER CLEANER 380 - Preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej.

Profesjonalny, znany pod nazwą Trutest Pro Leather 380, alkaliczny, silnie pieniący, preparat myjący o delikatnym i świeżym zapach. Przeznaczony do czyszczenia elementów skórzanych, skórzanej tapicerki samochodowej i skórzanych obić meblowych o trwałych kolorach. Doskonale penetruje pory w tapicerce, rozpuszcza oleje, tłuszcze, sadzę, cząsteczki brudu. Wysoko skoncentrowany, skuteczny i oszczędny w użyciu. Wyśmienicie nadaję się do okresowego czyszczenia skórzanych obić meblowych w hotelach, restauracjach, biurach, itp.

Nalać skoncentrowany preparat na wilgotną gąbkę lub ściereczkę i wytworzyć pianę. Następnie delikatnie czyścić i zebrać brud czystą i suchą ściereczką najlepiej z mikrofibry. Po wyczyszczeniu tapicerki zalecamy użycie preparatu odżywiającego tapicerkę i przywracającego jej naturalną miękkość i elastyczność Trutest Pro Leather Conditioner 280. Produkt profesjonalny nowy i fabrycznie zapakowany Szwecja

Pojemność: 1 l.

Trutest

Specyficzne kody

Zobacz także