Wilgotne, nasączone ściereczki, chusteczki do podłogi, kafli, Bodentucher Feucht, Granat z Jabłkiem - Denkmit, 15 szt.

14,90 zł
Brutto

Nawilżone, myjące ściereczki o apetycznym zapachu. Jabłko i granat, to higieniczna czystość w całym domu. Powalający zapach w limitowanej edycji zapachowej. Idealny również do podłóg. 15 szt.

Ilość
Wysyłka towaru za granicę?
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Denkmit, Feuchte Bodentücher mit Granatapfel-Duft, nawilżone ściereczki, granat - jabłko, do podłogi.

Wilgotne ściereczki podłogowe Denkmit, o zapachu granatu to idealne rozwiązanie do szybkiego i łatwego czyszczenia brudnych podłóg. Silny balsam myjący zapewnia promienną czystość nawet na mocno używanych podłogach. Jednocześnie specjalna formuła antystatyczna w widoczny sposób ogranicza przyciąganie kurzu - zapewniając połysk bez smug w całym pomieszczeniu.

Otwórz pojedynczy dozownik i wyjmij ściereczkę. Następnie ponownie szczelnie zamknij opakowanie. Ściereczka jest gotowa do użycia i można nią łatwo ręcznie wycierać wszelkie powierzchnie, w kuchni, łazience, toalecie itp. Po prostu wytrzyj i ciesz się czystością i zapachem. Jeśli jest mocno zabrudzony, wytrzyj go nową szmatką. Płukanie czystą wodą lub wycieranie do sucha nie jest konieczne. Zużyte ręczniki i puste opakowania wyrzucić razem z odpadami domowymi. Wilgotne, bezglutenowe, z mikrofibry, zapachowe, bez barwników, wegańskie, wegetariańskie  OBSZARY ZASTOSOWANIA: Nadaje się do gładkich i zmywalnych podłóg, kafli itp.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany NIEMCY

Pojemność: 15 szt.

Denk Mit
19 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także