Środek do mycia sanitariatów, łazienek, W3 Forte - Clinex 1 litr
  • Środek do mycia sanitariatów, łazienek, W3 Forte - Clinex 1 litr

Środek do mycia sanitariatów, łazienek, W3 Forte - Clinex 1 litr

20,90 zł
Brutto

Gotowy do użycia, silny preparat do mycia sanitariatów i łazienek. Do stosowania na wszystkich odpornych na działanie kwasów materiałach i nawierzchniach. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. 1 litr

Ilość
Wysyłka towaru za granicę?
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Clinex W3 Forte, Silny preparat do mycia sanitariatów i łazienek

Gotowy do użycia, silny preparat do mycia sanitariatów i łazienek. Do stosowania na wszystkich odpornych na działanie kwasów materiałach i nawierzchniach. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Likwiduje przykre zapachy urynowe. Środek przeznaczony do mycia wanien, brodzików, kabin natryskowych, armatury łazienkowej, elementów ze stali nierdzewnej, glazury, posadzek, fug, spoin cementowych.

Produkt profesjonalny polski, oryginalnie zapakowany.

Pojemność: 1 litr

Sposób użycia Przed użyciem wstrząsnąć. Na zabrudzoną powierzchnię należy równomiernie nanieść preparat, dokładnie rozprowadzić, pozostawić na około 1 minutę, po czym powierzchnię zmyć bieżącą wodą. Preparat nie pozostawia smug, nie wymaga wycierania do sucha.

Clinex
40 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także