Silny środek do usuwania kamienia i rdzy w łazience i toalecie, pisuwarach, SP-360 - Swish, 1 litr
  • Silny środek do usuwania kamienia i rdzy w łazience i toalecie, pisuwarach, SP-360 - Swish, 1 litr

Silny, środek, płyn, do usuwania, kamienia i rdzy, w toalecie, SP-360, SP360, SP 360 - Swish, 1 l.

24,50 zł
Brutto

Środek, usuwający kamień, rdzę, z urządzeń sanitarnych, pisuarach, silny. Czyści i odświeża usuwając brud, rdzę oraz osady wapienne. Produkt gotowy do użycia. 1 litr

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

SWISH, SP-360, ACTION BOWL CLEANER, ŚRODEK DO MYCIA TOALET, PISUARÓW, SILNY. FORTE

Środek, żel, płyn, usuwający kamień i rdzę z urządzeń sanitarnych. W ZASTĘPSTWIE Sucitesa Forte. Wysokiej jakości preparat na bazie kwasu do czyszczenia różnego rodzaju wodoodpornych powierzchni. Sprawdzi się perfekcyjnie, podczas mycia np. muszli toaletowej, pisuaru. Będzie niezastąpiony zarówno podczas codziennych, bieżących porządków, jak i w trakcie gruntownego czyszczenia. Preparat Swish SP - 360 z łatwością usunie najtrudniejsze zabrudzenia najczęściej spotykane w toaletach. Ciągle powracający kamień wodny, osady z rdzy, uryny nie stanowią dla niego wyzwania. Silnie skoncentrowany, pachnący, co pozwoli zniwelować zapach uryny.

Swish SP - 360 łączy w sobie fachowe działanie, oraz wysoką wydajność, gwarantującą o wiele bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności. Czyści i odświeża usuwając brud, rdzę oraz osady wapienne. Produkt gotowy do użycia. UWAGA!! Środek silny, kwasowy, W razie potrzeby przeprowadzić test w niewidocznym miejscu.

Użycie: Nanieść preparat na powierzchnię urządzenia sanitarnego. Czyścić szczotką, a następnie spłukać wodą. Uwaga: Nie mieszać z preparatami zawierającymi chlor. Nie stosować do marmuru ani powierzchni reagujących z kwasami.

Produkt profesjonalny, nowy i fabrycznie zapakowany Szwecja

Pojemność: 1l.

Swish
4 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także