Płyn, środek, do mycia, wrażliwych powierzchni, do podłóg, do marmuru, Aquagen, 2D, green tea  - Sucitesa, 1 l.
  • Płyn, środek, do mycia, wrażliwych powierzchni, do podłóg, do marmuru, Aquagen, 2D, green tea  - Sucitesa, 1 l.

Płyn, środek, do mycia, perfumowany, do wrażliwych powierzchni, do podłóg, do marmuru, Aquagen, 2D, green tea - Sucitesa, 1 l.

26,90 zł
Brutto

SUCITESA AQUAGEN, GREEN TEA, 2D, PŁYN, ŚRODEK, DO MYCIA, WRAŻLIWYCH POWIERZCHNI - ZIELONA HERBATA.

Butelka z dozownikiem 1 litr. Do marmuru, podłóg z PCV, gumy, lastryko, ceramiki, płytek ceramicznych, parkietu itp. Detergent, do mycia wrażliwych powierzchni, bio-alkoholowy. Niesamowicie, przyjemny zapach, perfumowany - zielona herbata. Długo pachnie w całym domu. Usuwa zarówno normalne jak i silne zabrudzenia. Samo wysychający, bez smug, przy należytym stosowaniu. Koncentrat 0,2 – 1% /1l wody

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

SUCITESA AQUAGEN, GREEN TEA, 2D, ŚRODEK, DO MYCIA, WRAŻLIWYCH POWIERZCHNI, MARMUR,GRANIT, Zapach - ZIELONA HERBATA     

Butelka z dozownikiem. Perfumowanym płyn do mycia powierzchni płaskich. Detergent, do mycia wrażliwych powierzchni, bio-alkoholowy. Niesamowicie, przyjemny zapach - zielonej herbaty. Usuwa zarówno normalne jak i silne zabrudzenia. Długotrwały zapach, pozostanie na długo w całym domu. Samo wysychający, bez smug, przy należytym stosowaniu. Zmieniaj dozowanie w zależności od stopnia zabrudzenia i pożądanej intensywności perfum. Zaleca się stosowanie produktu w temperaturze pokojowej i nie używanie wody o temperaturze powyżej 40°C, aby zapewnić trwałość perfum. produkt doskonale nadaje się do czyszczenia wszelkiego rodzaju podłóg i powierzchni, które tolerują czyszczenie na mokro. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg w pomieszczeniach zbiorowych i indywidualnych: podłóg z PCV, gumy, lastryko, marmuru, ceramiki, płytek ceramicznych, podłóg pływających, parkietu itp. Do użytku ręcznego oraz urządzeń czyszczących. Produkt skoncentrowany 2-10 ml/ na 1l. wody.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany HISZPANIA

Pojemność: 1 l.

Karta charakterystyki dostępna na stronie SUCITESA

Sucitesa
# KUC/ODT007
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także