Płyn do czyszczenia, okularów, ekranów LCD, telefonów komórkowych, elektroniki, telewizorów.spray, 200 ml
  • Płyn do czyszczenia, okularów, ekranów LCD, telefonów komórkowych, elektroniki, telewizorów.spray, 200 ml

Spray, do czyszczenia, okularów, ekranów LCD, komórek, elektroniki, pilotów, wyświetlaczy, monitorów - Clinex, 250 ml

18,50 zł
Brutto

Płyn, do czyszczenia, okularów, ekranów, LCD, telefonów komórkowych, elektroniki, telewizorów. Niezawodny preparat do czyszczenia wszelkiego rodzaju ekranów i monitorów LCD w elektronice, a także w samochodach. Można przelać do mniejszego opakowania ze spryskiwaczem i używać np.w samochodzie.Posiada właściwości elektrostatyczne.

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl
Ostatnie sztuki w magazynie

Clinex LCD - do czyszczenia, okularów, ekranów LCD, telefonów komórkowych, elektroniki, pilotów, wyświetlaczy, monitorów. Elektrostatyczny

Niezawodny preparat, spray, mały i poręczny, do czyszczenia wszelkiego rodzaju ekranów i monitorów LCD w elektronice, a także w samochodach. Małe opakowanie mieści się w torebce  doskonale sprawdzi się do czyszczenia szkieł w okularach ( polecam, sprawdziłam) Można przelać do mniejszego opakowania ze spryskiwaczem i używać np.w samochodzie. Czyści powierzchnie z kurzu, nikotyny, tłuszczów i innych typowych zabrudzeń, nie pozostawiając smug. Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić preparat na miękką, czystą szmatkę następnie przetrzeć nią powierzchnię. Mała ergonomiczna butelka o pojemności 200ml z rozpylaczem, zmieści się w każdej torbie czy schowku. Przeznaczony do czyszczenia wyświetlaczy elektronicznych, ekranów dotykowych , ekranów ciekłokrystalicznych, plazmowych. Nadaje się także do przecierania obudów sprzętu elektronicznego, powierzchni szklanych, klawiatury telefonu komórkowego, pilota. Skutecznie usuwa z powierzchni gładkich i porowatych ślady rąk, tłuste plamy, brud i kurzu. Środek nie zawiera rozpuszczalników mogących uszkodzić powierzchnię ekranu i nie powoduje matowienia powierzchni. Preparat nie pozostawia smug, posiada przyjemny zapach, szybko wysycha, nadając czyszczonej powierzchni wysoki połysk. Można przelać do małej buteleczki ze spryskiwaczem i mieć go zawsze pod ręką.

Produkt profesjonalny, oryginalnie zapakowany.

Pojemność: 200 ml

Clinex
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Zobacz także