Odkamieniacz, środek, do czyszczenia, ekspresów, kawowych, na kwasie mlekowym, do dysz i rurek - Heitmann, 250 ml.
  • Odkamieniacz, środek, do czyszczenia, ekspresów, kawowych, na kwasie mlekowym, do dysz i rurek - Heitmann, 250 ml.

Odkamieniacz, środek, do czyszczenia, ekspresów, express, kawowych, na kwasie mlekowym, do dysz i rurek - Heitmann, 250 ml.

29,90 zł
Brutto

Odkamieniacz do ekspresów, do kawy, do w pełni automatycznych, ekspresów kolbowych, na pady i na kapsułki. Ten odkamieniacz to specjalista do dysz i rurek wysokiej jakości ekspresów do kawy, bez pozostawiania śladów, bardzo szybko i bezpiecznie czyści, nie niszczy sprzętu, ponieważ nie zawiera kwasu cytrynowego, tylko kwas mlekowy. 250 ml.

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Heitmann, Maschinen Entkalker - Odkamieniacz w płynie, do ekspresów, na bazie kwasu mlekowego.

             (Film instruktażowy w linku)

https://www.youtube.com/watch?v=RHEdZ_0fXss

Odkamieniacz do ekspresów, do kawy, do w pełni automatycznych, ekspresów kolbowych, na pady i kapsułki. Ten odkamieniacz to specjalista do dysz i rurek wysokiej jakości ekspresów do kawy, bez pozostawiania śladów, bardzo szybko i bezpiecznie czyści, nie niszczy sprzętu, ponieważ nie zawiera kwasu cytrynowego, tylko kwas mlekowy. Dzięki innowacyjnej formule całkowicie rozpuszcza wapń i magnez. Nie pozostawia tak zwanego żwirku wapiennego, który mógłby zatkać lub uszkodzić maszynę. Odkamieniacz do ekspresów do kawy HEITMANN wykorzystuje swoją naturalną moc kwasu mlekowego. Kwas ten znajduje się na przykład w jogurcie i jest zatwierdzony jako środek zakwaszający do żywności. W ten sposób usuwasz kamień, bezpieczna dla żywności, dzięki w 100% identycznemu z naturalnym składnikiem aktywnym. Kwas mlekowy jest również całkowicie biodegradowalny. Odkamieniacz do ekspresów jest delikatny dla materiałów i odkamienia bez zapachu i smaku. Wydajność ekspresu do kawy zostaje zachowana. Odkamieniacz nie zawiera kwasu cytrynowego, octowego ani mineralnego (np. kwasu amidosulfonowego, kwasu mrówkowego, kwasu fosforowego). Opakowanie wystarcza do dwóch zastosowań.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany. Niemcy

Pojemność: 250 ml.

2 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także