odkamieniacz, octowy, ocet, do, żelazka, osadów w łazience, kuchni, do czajników. Heitmann, pure, bio, reiner, essig
  • odkamieniacz, octowy, ocet, do, żelazka, osadów w łazience, kuchni, do czajników. Heitmann, pure, bio, reiner, essig

Płyn, octowy, odkamieniacz, na bazie octu, do odkamieniania, żelazek, osadów wapiennych, Essig-Entkalker - Heitmann, 500 ml.

21,90 zł
Brutto

Odkamieniacz, octowy, do czyszczenia, żelazka, oraz do usuwania osadów w kuchni i łazience. Kwas octowy, silnie rozpuszcza wapno i jest bezpieczny dla żywności. Użyj uniwersalnego środka do usuwania kamienia, w kuchni i łazience. Nadaje się do: armatury, takiej jak baterie i słuchawki prysznicowe, wazony na kwiaty, płytki ścienne, zlewozmywaki, brodziki i wanny. Możesz go użyć do odkamieniania czajników, garnków i żelazek. 500 ml.

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Heitmann Pure, Reiner Essig-Entkalker, Odkamieniacz octowy do żelazka, oraz do usuwania osadów w kuchni i łazience.

Kamień przyćmiewa połysk w kuchni i łazience. Silne osady wapienne, mogą również negatywnie wpływać na działanie: armatury, żelazek i czajników. Usuń kamień łatwo i w sposób przyjazny dla środowiska, za pomocą czystego odkamieniacza octowego, niemieckiej firmy HEITMANN pure. Jego czysty, identyczny z naturalnym, kwas octowy, silnie rozpuszcza wapno i jest bezpieczny dla żywności. Użyj uniwersalnego środka do usuwania kamienia, w kuchni i łazience. Nadaje się do: armatury, takiej jak baterie i słuchawki prysznicowe, wazony na kwiaty, płytki ścienne, zlewozmywaki, brodziki i wanny. Możesz go użyć do odkamieniania czajników, garnków i żelazek. Przy regularnym stosowaniu zapobiegasz powstawaniu nowych osadów kamienia. Pure Vinegar Descaler, usuwa również zapachy z lodówek, kuchenek mikrofalowych i koszy na śmieci. Odkamieniacz z octu jest identyczny z naturalnym, nie zawiera dodatków chemicznych i ulega biodegradacji. Wykorzystaj moc sprawdzonego octu domowego. Ten skuteczny odkamieniacz z czystego octu, skutecznie i bezpiecznie usuwa osady z kamienia w kuchni i łazience. Pełny opis znajduje się na opakowaniu.  Nie zawiera dodatków chemicznych Biodegradowalny, posiada 2 składniki: czysty kwas octowy i woda

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany

Pojemność: 500 ml.

15 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także