Barwnik, farba, do spranej, odzieży, odświeżacz, kolorów, intensywny niebieski, Back to Blue - Simplicol, Heitmann, 400 g.
  • Barwnik, farba, do spranej, odzieży, odświeżacz, kolorów, intensywny niebieski, Back to Blue - Simplicol, Heitmann, 400 g.

Barwnik, farba, do spranej, odzieży, odświeżacz, kolorów, intensywny niebieski, Back to Blue - Simplicol, Heitmann, 400 g.

29,50 zł
Brutto

Nowość - Simplicol Back to Blue. Pierwsza taka farba, niebieski, barwnik do odnawiania tylko jednolitych, niebieskich kolorów na spranych ubraniach o intensywnym niebieskim kolorze. Nasz zmieniający kolor barwnik tekstylny odnawia i nadaje niebieskim i błękitnym materiałom i odzieży intensywny mocny kolor, oraz sprawia, że ​​znów wyglądają jak nowe. 400 g.

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Simplicol Back To Blue - Farba, odświeżacz kolorów do tkanin koloru Niebieskiego, spranych i wyblakłych jednolitych, nie mieszanych kolorów

Nowość - Simplicol Back to Black. Pierwsza taka farba, barwnik do odnawiania kolorów na spranych ubraniach. Nasz zmieniający kolor barwnik tekstylny odnawia i nadaje TYLKO Niebieskiej odzieży intensywności, oraz sprawia, że ​​odzież znów wygląda jak nowa. Nadaje się do odświeżania i intensyfikacji. FARBA DO ODŚWIEŻANIA, NIE DO FARBOWANIA np.cały niebieski T-shirt, spodnie o jednakowej niebieskiej barwie, czy sukienek w całości w kolorze niebieskim, ale uległy wyblaknięciu, możesz spokojnie użyć Back to Blue.  Jeżeli Twoje ubrania straciły kolor podczas noszenia i prania. Kompletna mieszanka farby i utrwalacza w jednym opakowaniu. Sprane ubrania będą jak nowe. Szybko się rozpuszcza, może być użyta w pralkach, które mają system oszczędzania wody, a przy tym jest nie szkodliwa do ubrań, ani dla pralki. Jedno opakowanie wystarcza na 600 g. suchej odzieży. Należy jednak zawsze pamiętać aby po odświeżaniu, lub farbowaniu w pralce, dokładnie wyczyścić wszystkie zakamarki, łącznie z płaszczem gumowym, a najlepiej wyprać po farbowaniu ciemne rzeczy.

NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA NIEODPOWIEDNIE UŻYWANIE SIMPLICOLU !!!

ZASTOSOWANIE: Bardzo łatwy w użyciu w pralce. Wystarczy rozciąć woreczek z farbą i umieścić w bębnie na przygotowanej odzieży ( farbować na lewej stronie ). Włączamy pralkę na 40 st.C. Po całym cyklu można jeszcze raz wypłukać bez konieczności prania. Gotowe. Koncentrat o szybkiej rozpuszczalności.

TKANINY: Odświeży kolor niebieskich tkanin, takich jak: spodnie, dżinsy, pulowery lub koszule. Odświeżacz kolorów szczególnie nadaje się do bawełny, wiskozy, lnu i tkanin mieszanych. Nie nadaje się do czystych materiałów syntetycznych, takich jak poliester, poliamid, akryl, a także wełna i jedwab.

JAKOŚĆ: Przyjazny dla skóry, przyjazny dla alergików, przetestowany pod kątem zanieczyszczeń (nietoksyczny) Sprawdzona jakość przez Hohenstein Institute. Wysokiej jakości barwniki z Niemiec - Made in Germany.

KOLOR: dzięki pakietowi farb tekstylnych do odnowienia kolorów możesz pokolorować 600 g materiału. Barwnik tekstylny łączy się trwale z tkaniną, co pozwala go spokojnie prać zgodnie z etykietą prania umieszczoną na ubraniach (na zimno aż do 95 ° C).

Produkt jest niemiecki, nowy i fabrycznie zapakowany

Pojemność: 400 g.

6 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także