Mleczko, do czyszczenia, płyt ceramicznych, stali, glaskeramik, edelstahl - Heitmann, 250 ml

15,90 zł
Brutto

Mleczko do płyt ceramicznych i stali nierdzewnej, jest polecane również do czyszczenia płyt indukcyjnych, a także miedzi, mosiądzu, chromu i emalii. Nadaje lśniący połysk.Intensywne czyszczenie, delikatna pielęgnacja, promienny blask. Skutecznie usuwa brud, resztki potraw, kamień i nalot. 250 ml.

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Heitmann Glaskeramik, Edelstahl Reiniger, Mleczko do czyszczenia płyt ceramicznych i stali nierdzewnej 3w1

Mleczko do płyt ceramicznych i stali nierdzewnej, jest polecane również do czyszczenia płyt indukcyjnych, a także miedzi, mosiądzu, chromu i emalii. Nadaje lśniący połysk.Intensywne czyszczenie, delikatna pielęgnacja, promienny blask. Skutecznie usuwa brud, resztki potraw, kamień i nalot.  Przetestowany i polecany do czyszczenia płyt CERAN® firmy SCHOTT. Skuteczność i ochrona środowiska. Do płyt ceramicznych i indukcyjnych 3w1 intensywne czyszczenie, delikatna pielęgnacja i lśniący blask. Substancje polerujące na bazie naturalnych minerałów. Przetestowana tolerancja materiałowa i wydajność.

Ważne uwagi! Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli produkt dostanie się do oczu, należy dokładnie przemyć je wodą. Po użyciu należy umyć i wysuszyć ręce.

Składniki: 5-15% tenzydów anionowych, 5-15% tenzydów niejonowych, środki konserwujące (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone), substancje zapachowe (Butylphenyl Methylpropional, Limonene), pozostałe: kwas cytrynowy, środek polerujący

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany NIEMCY

Pojemność: 250 ml.

10 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także