Odświeżacz powietrza i neutralizator zapachów z feromonami, profesjonalny, Tasmański Czar - Clinex Scent, 500 ml

Nowy produkt

Clinex SCENT Tasmański Czar, odświeżacz powietrza, neutralizator zapachów z feromonami męskimi, działa na damską wyobraźnie. Piękny i długo utrzymujący się zapach do wszystkich pomieszczeń, w domu i w biurze. 500 ml.

Więcej szczegółów

47,90 zł brutto

Więcej informacji

Clinex SCENT Tasmański Czar, odświeżacz powietrza, neutralizator zapachów z feromonami

Clinex SCENT , wysoce skoncentrowany, zawierający męskie feromony, działający na damską wyobraźnię odświeżacz powietrza. Jest unikalnym produktem do zastosowania we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach w domu, idealny również do odświeżania powietrza w biurach, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych, toaletach. Dedykowany zwłaszcza branży Ho. Re.Ca. Unikalna nuta zapachowa, delikatnie zmieszana z wanilią sprawia, że preparat wyróżnia się efektywnym działaniem na nieprzyjemne zapachy we wszystkich obszarach. Produkt posiada także właściwości neutralizujące nieprzyjemne zapachy. Do odświeżania powietrza i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od oczekiwanego rezultatu zapachu i wielkości pomieszczenia zastosować od 2 do 3 rozpyleń. W pomieszczeniach sanitarnych preparat rozpylić za muszlą WC, pisuarem po ich uprzednim umyciu. Trudne zapachy mogą wymagać powtórzenia czynności.

Uwaga: Rozpylać na powierzchnie zmywalne, nie w powietrze. Nie pryskać przedmiotów plastikowych lub laminowanych z połyskiem. Długotrwałe działanie może spowodować  ich matowienie. Nie stosować na skórze i jedwabiu.

Produkt polski, oryginalnie zapakowany.

Pojemność: 500 ml

Produkty powiązane