Prija kosmetyki hotelowe w komplecie, balsam do ciała, żel pod prysznic i płyn do kąpieli  płynie - Prija, 3 x 380 ml.
  • Prija kosmetyki hotelowe w komplecie, balsam do ciała, żel pod prysznic i płyn do kąpieli  płynie - Prija, 3 x 380 ml.

Prija kosmetyki hotelowe w komplecie, balsam do ciała, żel pod prysznic i płyn do kąpieli płynie - Prija, 3 x 380 ml.

99,90 zł
Brutto

Kosmetyki Prija, komplet kosmetyków ekskluzywnych do ciała. Żel pod prysznic z szamponem w jednym, balsam do ciała i płyn do kąpieli z drobinkami złota. Ekskluzywne kosmetyki hotelowe Prija z żeń-szeniem - roślinne ekstrakty pochodzące z najbardziej egzotycznych zakątków świata i wolne od parabenów. 3 x 380 ml.

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Kosmetyki Prija w zestawie, Zel pod prysznic z szamponem w jednym, balsam do ciała i płyn do kąpieli z drobinkami złota

Ekskluzywne kosmetyki hotelowe Prija z żeń-szeniem - roślinne ekstrakty pochodzące z najbardziej egzotycznych zakątków świata i wolne od parabenów. Starannie wyselekcjonowana receptura i skład produktów minimalizuje możliwość występowania alergii u osób z wrażliwą skórą. Charakteryzują się eleganckim wyglądem i doskonałą jakością.

Płyn do kąpieli z drobinkami złota. Kremowa kąpiel w wannie, potężne właściwości rośliny żeń-szenia były znane na Wschodzie przez wiele wieków. Ekstrakty zawarte w tej roślinie mają stymulujący wpływ na żywotność i energię. Cechą charakterystyczną Prija są roślinne ekstrakty. 380 ml.

Balsam do ciała z pompką. Zawarta w nim Witamina E zapewnia skuteczne działanie ochronne przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Łatwo się wchłania, przeznaczony dla skóry suchej, długotrwały lekki zapach. Silnie nawilża. Bez parabenów. 380 ml.

Szampon i żel pod prysznic z pompką, bez parabenów. Świat wschodni uznał właściwości Żeń-szenia już przed wiekami. Ekstrakty roślinne zawarte w tym produkcie pobudzają Twoją żywotność i energię. 380 ml.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany-Włochy

Pojemność: 3 x 380 ml.

3 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także