Antybakteryjny środek do dezynfekcji, na powierzchnie, tekstylia - Impresan, 250 ml.

Nowy produkt

Impresan spray antybakteryjny i dezynfekujący. Zabija 99,99 % bakterii, grzybów, i wirusów np. świńska grypa. Całkowita ochrona i higiena tkanin i powierzchni. Doskonały na wakacje, mieści się w torebce. 250 ml.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

19,30 zł brutto

Więcej informacji

IMPRESAN HIGIENE SPRAY, ANTYBAKTERYJNY SPRAY DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI I TKANIN

Impresan spray antybakteryjny i dezynfekujący. Zabija 99,99 % bakterii, grzybów, i wirusów np. świńska grypa. Całkowita ochrona i higiena tkanin i powierzchni. Doskonały na wakacje, mieści się w torebce. Chroń siebie i swoją rodzinę przed infekcją zarazków chorobotwórczych, które mogą powodować biegunkę, różyczkę, świnkę czy grypę. Bez barwników i zapachu. IMPRESAN spray służy do dezynfekcji, jest bezpieczny i szybki. Produkt gotowy o użycia na: dywany, tapicerkę i materace. Powierzchnie i przedmioty codziennego użytku w łazience i toalecie. Buty - (zapobiega ponownej infekcji i grzybicy)

Zastosowanie: Po prostu rozpylić. Działa już po 30 sekundach. Nie wycierać tylko pozostawić do wyschnięcia. Zawsze przeprowadzić test odporności na odbarwienia w niewidocznym miejscu. Używać produktu z ostrożnością. Zawsze czytać etykietę i informacje przed użyciem. Ostrzeżenia: Wysoce łatwopalny. Opary mogą wywoływać uczucie senności. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Trzymać z dala od źródeł ognia. Nie palić. Nie wdychać rozpylonej cieczy. W przypadku połknięcia zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie rozpylać w kierunku płomieni lub gorących powierzchni.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany. Niemcy

Pojemność: 250 ml

Produkty powiązane