Sil, odplamiacz Turbo, spray na plamy, niemiecki, Fleckenspray - Sil, 500 ml.

27,90 zł
Brutto

Nowość na niemieckim rynku odplamiacz TURBO, Sil. Mocny, jeszcze silniejszy, ale bezpieczny odplamiacz do tkanin białych i kolorowych, na materiałach obiciowych np. kanapa czy fotele, dywany, wykładziny, doskonale wyczyści plamy po kawie, herbacie, czerwonym winie, trawie, soku z owoców itp. 500 ml

Ilość
Wir liefern auch ins Ausland.
Kontakt mit uns: sklep@drogeriazagraniczna.pl

We also ship abroad.
Contact us: sklep@drogeriazagraniczna.pl

Wysyłka towaru za granicę? Tak
Skontaktuj się z nami: sklep@drogeriazagraniczna.pl

SIL 1 FUR ALLES FLECKEN SPRAY TURBO - NOWY, SILNY, TURBO ODPLAMIACZ UNIWERSALNY DO BIAŁYCH I KOLOROWYCH UBRAŃ

Nowość na niemieckim rynku odplamiacz TURBO, Sil. Mocny, jeszcze silniejszy, ale bezpieczny odplamiacz do tkanin białych i kolorowych, na materiałach obiciowych np. kanapa czy fotele, dywany, wykładziny, doskonale wyczyści plamy po kawie, herbacie, czerwonym winie, trawie, soku z owoców itp. Spryskać z małej odległości, i po 10-15 min zetrzeć lub wyprać. Przed zastosowaniem na tkaninach kolorowych sprawdzić czy nie odbarwi koloru. Działa doskonale pod warunkiem że plama nie była jeszcze spierana i zaprasowana. Odplamiacz jest kultowym produktem najczęściej kupowanym na niemieckim rynku. Chronić przed dziećmi.

Ważne uwagi:

Przeprowadzić na kolorowych tkaninach w niewidocznym obszarze test odporności na odbarwienia. W bezpośrednim miejscu obróbki produktu, który nie stosuje się do części metalowych (np. guziki, zamki błyskawiczne), ponieważ mogą one utleniać.

Produkt oryginalny niemiecki jest nowy i fabrycznie zapakowany

Pojemność: 500 ml.

Henkel
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także