Antybakteryjny płyn do płukania i prania, wasche hygienespuler - Sagrotan, 1500 ml.
  • Antybakteryjny płyn do płukania i prania, wasche hygienespuler - Sagrotan, 1500 ml.

Antybakteryjny płyn do płukania, wasche hygienespuler - Sagrotan, 1,5 l.

27,90 zł
Brutto
Niemiecki, higieniczny płyn do płukania ubrań szpitalnych, osób chorych, ręczników, sportowych itp. Usuwa 99,9% bakterii. Zwalcza nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeże, pachnące pranie, pozbawione bakterii i zarazków bez gotowania. 1500 ml
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

SAGROTAN WASCHE-HYGIENESPULER, ANTYBAKTERYJNY PŁYN DO PŁUKANIA UBRAŃ

Higieniczny płyn do płukania ubrań szpitalnych, osób chorych, ręczników, sportowych itp. Usuwa 99,9% bakterii.  Zwalcza nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeże, pachnące pranie, pozbawione bakterii i zarazków bez gotowania. Temperatura prania większości tkanin obecnie to 40 º C. Bakterie i zarazki niszczone są jednak w temperaturze pow. 60 º C. Rozwiązaniem jest używanie płynu do płukania Sagrotan. Zwalcza skutecznie bakterie i zarazki, działa w niskich temperaturach. Polecany w szczególności do tekstyliów, ubrań roboczych.

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

Dozowanie w pralce: Wlać 2 nakrętki do komory płynu do płukania tkanin. W szczególnych wypadkach podejrzenia bakterii wlać trzy nakrętki. Pranie ręczne (od 20 ° C) 1 nakrętkę do 2,5 l wody i pozostawić na 9 minut. Odwirować i wysuszyć. Nie płukać ponownie.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany NIEMCY

Pojemność: 1500 ml.

Sagrotan
# PRA/PLU067

Specyficzne kody

Zobacz także