Odtłuszczacz, silny do powierzchni, sgrassatore, do kuchni, odzieży, plastiku, zapas, mydło marsylskie - Chanteclair, 625 ml

# KUC/ODT010

Nowy produkt

Odplamiacz i odtłuszczacz w jednym. Bez spryskiwacza, do całego domu. Działa na wszystkie typy tłuszczu, radzi sobie z plamami potu, krwi. 625 ml.

Więcej szczegółów

14,50 zł brutto

Więcej informacji

CHANTECLAIR SGRASSATORE UNIVERSALE, SILNY ODTŁUSZCZACZ, ODPLAMIACZ UZUPEŁNIACZ BEZ SPRYSKIWACZA

https://www.youtube.com/watch?v=8cx1W9J8Xz4

Czym usunąć plamy z krwi? Może być bezpiecznie używany do odplamiania zatłuszczonych ubrań. Najlepszy na świecie odtłuszczacz, a zarazem najbardziej rozpoznawalny produkt marki Chanteclair - Sgrassatore Universale. Reaguje skutecznie przeciwko wszystkim typom tłuszczu i tłustych plam, pozostawiając przyjemne uczucie. Nadaje się do spryskania kołnierzyków czy rękawów przed praniem. Radzi sobie również z plamami potu, wystarczy spryskać i pocierać, czynność powtarzać aż do widocznego efektu, przy użyciu detergentu możemy dokończyć rozpoczętą czynność. Poczuj nowy zapach czystości. Rozprawia się skutecznie z tłuszczami pochodzenia mineralnego (olej samochodowy), więc jest idealny do czyszczenia powierzchni, takich jak felgi, motocykle i rowery itp. Tłuszcze pochodzenia zwierzęcego nie mają szans, idealny do czyszczenia: krajalnic, blatów kuchennych, okapów, piekarników, kuchenek, mikrofalówek itp. Olbrzymia ilość zastosowań Sgrassatore Universale pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu i pieniędzy i to właśnie to jest powodem dlaczego jest to jeden z najlepszych produktów eksportowych z Włoch.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany WŁOCHY

Pojemność: 625 ml

Produkty powiązane