Odświeżacz powietrza i neutralizator zapachów z feromonami, profesjonalny, Paryski Wdziek - Clinex Scent, 500 ml

Nowy produkt

Clinex SCENT- Paryski Wdzięk. Wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza o pięknym zapachu damskich francuskich perfum. Zawarte w nim feromony pobudzają męską wyobraźnię. Jest unikalnym produktem do zastosowania we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach w domu, idealny również do odświeżania powietrza w biurach, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych, toaletach. 500 ml.

Więcej szczegółów

47,90 zł brutto

Więcej informacji

Clinex SCENT Paryski Wdzięk, odświeżacz powietrza z damskimi feromonami, neutralizator zapachów

Clinex SCENT wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza o pięknym zapachu damskich francuskich perfum. Zawarte w nim feromony pobudzają męską wyobraźnię. Jest unikalnym produktem do zastosowania we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach w domu, idealny również do odświeżania powietrza w biurach, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych, toaletach. Dedykowany zwłaszcza branży Ho. Re.Ca. Unikalna nuta zapachowa, delikatnie zmieszana z wanilią sprawia, że preparat wyróżnia się efektywnym działaniem na nieprzyjemne zapachy we wszystkich obszarach. Produkt posiada także właściwości neutralizujące nieprzyjemne zapachy. Do odświeżania powietrza i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od oczekiwanego rezultatu zapachu i wielkości pomieszczenia zastosować od 2 do 3 rozpyleń. W pomieszczeniach sanitarnych preparat rozpylić za muszlą WC, pisuarem po ich uprzednim umyciu. Trudne zapachy mogą wymagać powtórzenia czynności.

Uwaga: Rozpylać na powierzchnie zmywalne, nie w powietrze. Nie pryskać przedmiotów plastikowych lub laminowanych z połyskiem. Długotrwałe działanie może spowodować  ich matowienie. Nie stosować na skórze i jedwabiu.

Produkt polski, oryginalnie zapakowany.

Pojemność: 500 ml

Produkty powiązane