Odświeżacz powietrza i neutralizator zapachów, profesjonalny, Alpejska Łąka - Clinex Scent, 500 ml

Nowy produkt

Clinex SCENT wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza o pięknym świeżym zapachu. Jest unikalnym produktem do zastosowania we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach w domu, idealny również do odświeżania powietrza w biurach, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych, toaletach. 500 ml.

Więcej szczegółów

47,90 zł brutto

Więcej informacji

Clinex SCENT Alpejska Łąka, odświeżacz powietrza, neutralizator zapachów

Clinex SCENT wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza. Jest unikalnym produktem do zastosowania we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach w domu, idealny również do odświeżania powietrza w biurach, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych, toaletach. Dedykowany zwłaszcza branży Ho. Re.Ca. Unikalna nuta zapachowa, delikatnie zmieszana z wanilią sprawia, że preparat wyróżnia się efektywnym działaniem na nieprzyjemne zapachy we wszystkich obszarach. Produkt posiada także właściwości neutralizujące nieprzyjemne zapachy. Do odświeżania powietrza i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od oczekiwanego rezultatu zapachu i wielkości pomieszczenia zastosować od 2 do 3 rozpyleń. W pomieszczeniach sanitarnych preparat rozpylić za muszlą WC, pisuarem po ich uprzednim umyciu. Trudne zapachy mogą wymagać powtórzenia czynności.

Uwaga: Rozpylać na powierzchnie zmywalne, nie w powietrze. Nie pryskać przedmiotów plastikowych lub laminowanych z połyskiem. Długotrwałe działanie może spowodować  ich matowienie. Nie stosować na skórze i jedwabiu.

Produkt polski, oryginalnie zapakowany.

Pojemność: 500 ml

Produkty powiązane