Odbarwiacz do zafarbowanych ubrań kolorowych, niemiecki - Brauns-Heitmann, 150 g
  • Odbarwiacz do zafarbowanych ubrań kolorowych, niemiecki - Brauns-Heitmann, 150 g

Odbarwiacz do zafarbowanych ubrań kolorowych, niemiecki - Brauns-Heitmann, 150 g

12,90 zł
Brutto
Niemiecki odbarwiacz do tkanin kolorowych, działa efektywnie i delikatnie dzięki nowatorskiej metodzie: cząsteczki przebarwień na powierzchni tkaniny. Nie stosować do tkanin syntetycznych. 150 g.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

BRAUNS-HEITMANN ODBARWIACZ DO TKANIN KOLOROWYCH

Jeżeli nasze ubrania przypadkowo się zafarbowały podczas prania to mamy na to sposób, można im przywrócić dawny wygląd. Przebarwienia na tkaninach kolorowych należy usuwać delikatnie, aby zachować pierwotne kolory. Zwykłe odbarwiacze, które niszczą barwniki, doskonale nadają się do tkanin białych, jednak nie sprawdzają się w przypadku tkanin kolorowych, naruszają bowiem oryginalne kolory. Ten odbarwiacz jest inny, bo przeznaczony do tkanin kolorowych, działa efektywnie i delikatnie dzięki nowatorskiej metodzie: cząsteczki przebarwień na powierzchni tkaniny są otaczane kapsułkami, rozpuszczane i wypłukiwane. Oryginalne kolory tkaniny zostają zachowane. Nie stosować do tkanin syntetycznych.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany NIEMCY

Pojemność: 150 g.

SPOSÓB UŻYCIA: Włożyć do pralki maksymalnie 3 kg tkanin kolorowych. Do szuflady na środek do prania wlać cały odbarwiacz. Nie dodawać proszku do prania ani zmiękczaczy. Wybrać program do tkanin kolorowych 30, 40 lub 60° C bez prania wstępnego i trybu oszczędnościowego. Zawsze ustawiać temperaturę maksymalna podana na metce. Włączyć pralkę i wykonać kompletny program ze wszystkimi płukaniami i wirowaniami. Pranie dodatkowe nie jest konieczne. Powtórzenie całej procedury zapewnia lepsze efekty. Dlatego w przypadku silnych i starych przebarwień konieczne może być ponowne jego zastosowanie.

# PRA/ODP010
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także