Płyn do mycia szyb na sucho bez smug, nanotechnologia - Blink&Blank, 500 ml

DOM/SZY005

Nowy produkt

Płyn do mycia szyb na sucho - Blink&Blank ( spryskiwacz dostępny na stronie ) – nanotechnologia z ochroną połysku bez polerowania. Do szkła, powierzchni emaliowanych, stali nierdzewnej w w szczególności do zewnętrznych szyb samochodowych, karoserii – zero smug.

Więcej szczegółów

14,00 zł brutto

Więcej informacji

Nasz hit! Rewelacyjny płyn do mycia szyb na sucho - Blink&Blank hiszpańskiej firmy Tensa – nanotechnologia z ochroną połysku bez polerowania( specjalny spryskiwacz do kupienia na naszej stronie ) Przeznaczony do szkła, powierzchni emaliowanych, stali nierdzewnej, a w szczególności do zewnętrznych szyb samochodowych, karoserii – zero smug.

Zasada mycia jest bardzo prosta: przed użyciem butelkę należy wstrząsnąć i spryskać czyszczoną powierzchnię niewielką ilością płynu. Następnie rozetrzeć preparat po całości papierowym ręcznikiem, poczekać kilka minut aż wyschnie pozostawiając cienką warstwę proszku na szkle. Na końcu zetrzeć na sucho ściereczką z mikrofibry lub papierowym ręcznikiem. Nie należy stosować zbyt dużo preparatu, bo po odparowaniu będzie się mocno sypał.

Szok jakiego doznacie po jego użyciu będzie duży i już nigdy żaden inny produkt nie będzie przynosił tyle satysfakcji podczas czyszczenia i mycia - luster, szyb, kafelków itp. Sprawdzi się również w kabinach prysznicowych, które należy umyć wcześniej środkiem odkamieniającym i zetrzeć do sucha. Następnie użyć Blinka&Blanka i w ten sam sposób wyczyścić kabinę szklaną lub płytki. Użycie jego spowoduje że zmniejszy się napięcie powierzchniowe wody i spływająca po płytkach czy szybie woda nie będzie się na nich osadzać, odniesiecie wrażenie bardziej czystej i błyszczącej łazienki. Środek godny polecenia.


Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany
Produkcja: Hiszpania
Pojemność: 500 ml

Produkty powiązane