Kosmetyki hotelowe, szampon do włosów z rukolą i odżywka - Prija, 2 x 380 ml.
  • Kosmetyki hotelowe, szampon do włosów z rukolą i odżywka - Prija, 2 x 380 ml.

Kosmetyki hotelowe, szampon do włosów z rukolą i odżywka - Prija, 2 x 380 ml.

49,90 zł
Brutto

Kosmetyki Prija w zestawie. Szampon z rukolą i odżywka do włosów Ekskluzywne kosmetyki hotelowe Prija - roślinne ekstrakty pochodzące z najbardziej egzotycznych zakątków świata i wolne od parabenów. 2 x 380 ml.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kosmetyki Prija bez parabenów, Szampon z rukolą i odżywka do włosów ( bez pompki )

Ekskluzywne kosmetyki hotelowe Prija - roślinne ekstrakty pochodzące z najbardziej egzotycznych zakątków świata i wolne od parabenów. Starannie wyselekcjonowana receptura i skład produktów minimalizuje możliwość występowania alergii u osób z wrażliwą skórą. Charakteryzują się eleganckim wyglądem i doskonałą jakością.

Szampon z rukolą do włosów słabych, regenerujący i zapobiegający powstawaniu łupieżu. Ekstarkt z rukoli powoduje że włosy staną się silniejsze i lśniące.. Ekstrakty roślinne zawarte w tym produkcie pobudzają Twoją żywotność i energię. 380 ml.

Odżywka ochronna do włosów z wyciągiem z zielonego orzecha włoskiego ( pompka do kupienia osobno na stronie ). Jest bogata w polifenole i inne aktywne składniki wpływające na wygląd naszych włosów. Ekstrakt zawarty w odżywce, chroni włosy przed złymi warunkami otaczającego nas środowiska. 380 ml.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany

Pojemność: 2 x 380 ml

Prija

Specyficzne kody

Zobacz także