Chusteczki przywracające kolor Jeansu, Jeans-Blau-Tücher - Brauns-Heitmann, 10 szt
  • Chusteczki przywracające kolor Jeansu, Jeans-Blau-Tücher - Brauns-Heitmann, 10 szt

Chusteczki przywracające kolor Jeansu, Jeans-Blau-Tücher - Brauns-Heitmann, 10 szt

22,90 zł
Brutto
Chusteczki przywracające kolor Jeansów, niebieskie. Świeży wygląd Twoich jensów. Rozwiążemy problem - wrzucając chusteczkę farbującą do prania razem z żelem do kolorowych ubrań. Po prostu pozwól, by twoje wyblakłe lub pożółkłe dżinsy były świeże i niebieskie. Chusteczka nasączona farbą typu Simplicol, oddaje kolor podczas prania. 10 szt.
Ilość

Jeans-Blau-Tücher - Chusteczki przywracające kolor Jeansów, niebieskie. 10 szt.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=lxGgTxCZwPc

Świeży wygląd Twoich jensów. Rozwiążemy problem - wrzucając chusteczkę farbującą do prania razem z żelem do kolorowych ubrań. Po prostu pozwól, by twoje wyblakłe lub pożółkłe dżinsy były świeże i niebieskie. Chusteczka nasączona farbą typu Simplicol, oddaje kolor podczas prania, wnika we włókna pranych spodni, nadając im nową świeżość. Delikatna pielęgnacja dżinsów - łatwa, szybka, bez pozostałości. Barwnik tekstylny odnawia i utrzymuje kolor dżinsów przy każdym praniu. Łatwy w użyciu, jedna chusteczka do jednego prania. Nadaje się do wszystkich niebieskich tekstyliów w każdej temperaturze (należy jednak przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji i prania). Czystość i bezpieczeństwo: brak pozostałości na rękach i w pralce. Włóż 1 chusteczkę z barwinkiem blau razem ze środkiem piorącym na dżinsy do bębna pralki i wypierz jak zwykle.

Uwaga: Zawiera wysokiej jakości niebieski barwnik tekstylny. Dlatego używaj tylko do dżinsów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Produkcja: Brauns-Heitmann, Niemcy.

Pojemność: 10 szt.

5 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także