Płyn myjąco-dezynfekujący, do mycia wszystkich powierzchni, Allzweck-Reiniger, niemiecki - Sagrotan, 1,5 litra
  • Płyn myjąco-dezynfekujący, do mycia wszystkich powierzchni, Allzweck-Reiniger, niemiecki - Sagrotan, 1,5 litra

Płyn myjąco-dezynfekujący, do mycia wszystkich powierzchni, Allzweck-Reiniger, niemiecki - Sagrotan, 1,5 litra

26,90 zł
Brutto
Sagrotan uniwersalny, Allzweckreiniger wszechstronny środek do mycia. Usuwa do 99,9% bakterii , tłuszcz, brud i osady z mydła i od razu dezynfekuje czyszczone powierzchnie. 1500 ml.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

SAGROTAN ALLZWECK-REINIGER REIN&FRISCH, PŁYN DO MYCIA POWIERZCHNI, O ZAPACHU OWOCU GRANATU I KWITU WIŚNI

Sagrotan uniwersalny, Allzweckreiniger wszechstronny środek do mycia. Usuwa do 99,9% bakterii , tłuszcz, brud i osady z mydła i od razu dezynfekuje czyszczone powierzchnie. Nie pozostawia smug i nadaje się do wszystkich powierzchni . Nowy świeży zapach owocu granatu i kwiatu wiśni, oferuje w produkcie to, czego potrzebujesz do higienicznie czystego domu. Ma zastosowanie do wszystkich mokrych ścieralnych powierzchni i przedmiotów, usuwa 99,9% bakterii i zapewnia higieniczną czystość. Pozostawia świeży zapach i błyszczące powierzchnie.

Sposób użycia: duże zanieczyszczenia i silna dezynfekcja - 1 litr wody 2 nakrętki płynu, Mycie codzienne 5 litrów wody i 3 nakrętki płynu.

UWAGA! Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Jeśli konieczna jest pomoc medyczna, należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przeczytaj etykietę przed użyciem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady / uwagi medycznej. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ Z OCZAMI: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Usuń wszystkie istniejące soczewki kontaktowe, jeśli to możliwe. Kontynuuj płukanie. Jeśli podrażnienie oka utrzymuje się: zasięgnąć porady / uwagi lekarza. Używaj produktów biobójczych ostrożnie. Zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie przed użyciem.

Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany - Niemcy

Pojemność: 1,5 litra

Sagrotan

Specyficzne kody