Witamy w Drogerii Zagranicznej – internetowym sklepie z oryginalną chemią niemiecką i włoską, zagranicznymi kosmetykami oraz produktami przemysłowymi do domu i firmy.

Jesteśmy marką obecną na polskim rynku od 2004 roku – dla nas to szmat czasu bogatego w doświadczenia i udane relacje z klientami, którzy od początku byli dla nas najważniejsi. Zaczynaliśmy w Poznaniu jako sklep stacjonarny – najpierw przy ulicy Smoluchowskiego, a następnie przy  Grunwaldzkiej. Przeniesienie naszych działań w obszar internetu oznaczało dla nas rozszerzenie sprzedaży na terytorium całej Polski i nie tylko, ale przede wszystkim możliwość stworzenia nowych, jeszcze lepszych standardów obsługi klienta, rozbudowy oferty i zaistnienia jako dynamicznie rozwijająca się drogeria online. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że staliśmy się prawdziwymi ekspertami w dostarczaniu do domów naszych klientów najwyższej klasy produktów – zawsze szybko, sprawnie i w korzystnych cenach.

Od początku naszej działalności przyświecała nam zasada, by nie chodzić na kompromisy i zawsze na pierwszym miejscu stawiać jakość i autentyczność asortymentu – jesteśmy jej wierni do dziś, co doceniają zadowoleni klienci.

Nic nie trafia do naszej oferty przypadkowo – osobiście wybieramy, specjalnie dla Was testujemy i sprowadzamy tylko to, co najlepsze: znajdziecie tu szeroki wybór chemii gospodarczej i profesjonalnej prosto z Niemiec, Włoch i Hiszpanii (m.in. cenione produkty firm Eilfix i Sucitesa), zagraniczne środki higieniczne i unikatowe kosmetyki pielęgnacyjne marek Tesori d’Oriente, Felce Azzura i innych, maści lecznicze, w tym popularne balsamy Alpenkräuter.

Dzięki tak szerokiej gamie wyselekcjonowanych produktów spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dla których – tak jak i dla nas – przede wszystkim liczy się jakość. Profesjonalnie i kompleksowo dbamy o Was i Wasze otoczenie – dla nas to prawdziwa przyjemność!

Zapraszamy na zakupy!