Płyn do czyszczenia lastrico, nagrobków, powierzchni płaskich, Lastrico - Clinex, 1 litr

Nowy produkt

Znakomity płyn do gruntownego czyszczenia płyt nagrobkowych. Szczególnie zalecany do czyszczenia silnie zabrudzonych posadzek kamienno-betonowych typu lastrico, granitu oraz do czyszczenia ceramiki z zabrudzeń cementowo-gipsowych. 1 litr

Więcej szczegółów

15,70 zł brutto

Więcej informacji

Clinex Lastrico - Płyn do czyszczenia lastrico, nagrobków, powierzchni płaskich

Znakomity płyn do gruntownego czyszczenia. Szczególnie zalecany do czyszczenia silnie zabrudzonych posadzek kamienno-betonowych typu lastrico, granitu oraz do czyszczenia ceramiki z zabrudzeń cementowo-gipsowych. Idealnie sprawdza się w czyszczeniu płyt nagrobkowych. Do doczyszczania posadzek betonowych. Produkt profesjonalny, oryginalnie zapakowany.

Pojemność: 1 litr

Sposób użycia

Dozowanie: do glazurowanych płytek roztwór 1:10 (z wodą). Do gresów, cegły, kamienia i łupków roztwór 1:4 lub 1:5. W przypadku poważnych zabrudzeń użyć nie rozcieńczony środek. Bieżące czyszczenie 50-200ml/ na 10L wody. Nie stosować na nieodporne na kwasy kamienie takie jak np. marmur, trawertyn, niektóre rodzaje łupków i granitów, bazalt i płyty cementowe. Przed zastosowaniem preparatu sprawdzić działanie w niewidocznym miejscu, w przypadku zauważenia niepożądanych zmian na czyszczonej powierzchni zaniechać dalszego stosowania produktu.

Produkty powiązane