Worki i filtry do odkurzaczy

Worki i filtry do odkurzaczy

worki_do_odkurzaczyUżytkownicy odkurzaczy workowych wiedzą doskonale, że jeśli chodzi o idealną higienę otoczenia liczy się nie tylko klasa urządzenia, ale także jakość worka na zanieczyszczenia. Zwrócić na to uwagę powinni zwłaszcza alergicy, dla których nieszczelność materiału filtracyjnego, z jakiego wykonany jest zbiornik na kurz, to niebezpieczne źródło silni...

worki_do_odkurzaczyUżytkownicy odkurzaczy workowych wiedzą doskonale, że jeśli chodzi o idealną higienę otoczenia liczy się nie tylko klasa urządzenia, ale także jakość worka na zanieczyszczenia. Zwrócić na to uwagę powinni zwłaszcza alergicy, dla których nieszczelność materiału filtracyjnego, z jakiego wykonany jest zbiornik na kurz, to niebezpieczne źródło silnie uczulających substancji.


Firma Webber to uznany producent wysokiej jakości akcesoriów do odkurzaczy najpopularniejszych w Polsce marek. W naszej ofercie znajdą Państwo worki i filtry kompatybilne z szeroką gamą modeli odkurzaczy: Zelmer, Electrolux, Bosch, Siemens, Samsung i wielu innych. Są to produkty wykonane z nowoczesnych materiałów charakteryzujących się wysokim stopniem filtracji i niskim oporem przepływającego powietrza, a przy tym wyjątkową odpornością na uszkodzenia. Bezpieczne dla osób uczulonych na kurz i roztocza, worki do odkurzaczy Webber są gwarancja skutecznego i efektywnego sprzątania, a zarazem wyjątkowo korzystną alternatywą dla droższych produktów dedykowanych konkretnym modelom odkurzaczy.

Więcej

Worki i filtry do odkurzaczy Jest 57 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów