Worki i filtry do odkurzaczy

Producenci

<
Worki i filtry do odkurzaczy

worki_do_odkurzaczyUżytkownicy odkurzaczy workowych wiedzą doskonale, że jeśli chodzi o idealną higienę otoczenia liczy się nie tylko klasa urządzenia, ale także jakość worka na zanieczyszczenia. Zwrócić na to uwagę powinni zwłaszcza alergicy, dla których nieszczelność materiału filtracyjnego, z jakiego wykonany jest zbiornik na kurz, to niebezpieczne źródło silnie uczulających substancji.


Firma Webber to uznany producent wysokiej jakości akcesoriów do odkurzaczy najpopularniejszych w Polsce marek. W naszej ofercie znajdą Państwo worki i filtry kompatybilne z szeroką gamą modeli odkurzaczy: Zelmer, Electrolux, Bosch, Siemens, Samsung i wielu innych. Są to produkty wykonane z nowoczesnych materiałów charakteryzujących się wysokim stopniem filtracji i niskim oporem przepływającego powietrza, a przy tym wyjątkową odpornością na uszkodzenia. Bezpieczne dla osób uczulonych na kurz i roztocza, worki do odkurzaczy Webber są gwarancja skutecznego i efektywnego sprzątania, a zarazem wyjątkowo korzystną alternatywą dla droższych produktów dedykowanych konkretnym modelom odkurzaczy.

Worki i filtry do odkurzaczy Jest 56 produktów.

Podkategorie

 • Filtry do odkurzaczy

  worki_webber_zelmerWysokiej jakości mikrofiltry do odkurzaczy, uniwersalne, odpowiednie do każdego typu urządzeń dzięki możliwości samodzielnego przycięcia. Filtr wlotu powietrza stanowi skuteczną ochronę silnika przed zanieczyszczeniami, a uniwersalny filtr wylotu zatrzymuje najdrobniejsze nawet cząstki kurzu, oczyszczając powietrze i pochłaniając nieprzyjemne zapachy.

 • Worki papierowe

  worki_webber_zelmerTradycyjne papierowe worki do odkurzaczy w nowoczesnej odsłonie. Te trwałe, odporne na uszkodzenia produkty o wielowarstwowej strukturze, sygnowane przez cenioną markę Webber, to gwarancja długiego okresu eksploatacji, a nade wszystko skutecznego zatrzymywania kurzu i zanieczyszczeń, co jest warunkiem idealnej higieny w każdym domu. Wysoki poziom przepływu powietrza oraz wydajny system filtracji zapewniają najwyższą skuteczność sprzątania. Papierowe worki Webber dostępne są dla wielu modeli urządzeń, zarówno tych najbardziej popularnych oraz rzadziej spotykanych marek, takich jak Electrolux, Clatronic, Samsung, Bosch, Karcher, Severin i innych.

 • Worki Nano Filter

  worki_webber_zelmerSeria oryginalnych niemieckich worków z mikro filtrem do odkurzaczy, stworzoną z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Webber Nano Filter to technologia, którą docenią przede wszystkim osoby cierpiące na alergię oraz wszyscy, dla których higiena i świeże powietrze w domu jest priorytetem. Worki Nano Filter spełniają najwyższe standardy HEPA, minimalizując ryzyko przedostania się czynników alergizujących na zewnątrz odkurzacza i zapewniając aż 99,9% filtracji. Właściwości przeciwalergiczne worków Webber Nano Filter wzmacnia ekologiczna powłoka BIONEEM, wykazująca silne właściwości antybakteryjne.

 • Worki syntetyczne

  worki_webber_zelmerTekstylne worki do różnych modeli odkurzaczy to nowoczesna alternatywa dla worków papierowych, wyróżniająca się wyższą skutecznością w zakresie zatrzymywania kurzu i większą wytrzymałością. Unikalna struktura mikroporów usprawnia przepływ powietrza, a co za tym idzie zwiększa siłę ssania urządzenia. Syntetyczne worki do odkurzacza skutecznie zatrzymują kurz i pył, nie pozwalając zabrudzeniom przedostać się na zewnątrz. Dłuższy niż w przypadku papierowych odpowiedników czas eksploatacji sprawia, że worki syntetyczne są wyjątkowo wydajne i ekonomiczne.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów